free templates joomla

KSW 52 ''The Race'' - relacja i wyniki! LIVE!

KSW 52 relacja i wyniki LIVEDzisiaj, w sobotę, 7 grudnia 2019 w hali Arena Gliwice w Gliwicach odbywa się gala KSW 52 zatytułowana ''The Race''. Podczas tego wieczoru zobaczymy dziewięć pojedynków. W walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się ze Scottem Askhamem. W co-main event Salahdine Parnasse walczyć będzie z Ivanem Buchingerem o tymczasowy pas kategorii piórkowej KSW. Zapraszamy do śledzenia relacji i wyników na żywo na naszym portalu.
 

Komplet wyników:

WSTĘPNA KARTA

120,2 kg /265 lbs: Michał Włodarek (Polska) vs Srdan Marović (Chorwacja)
WYNIK: Michał Włodarek (8-2) pokonał Srdana Marovića (4-1) przez KO w 1 rundzie (0:34 min)

70,3 kg / 155 lbs: Maciej Kazieczko (Polska) vs Michael Dubois (Szwajcaria)
WYNIK: Maciej Kazieczko (6-1) pokonał Michaela Duboisa (11-7) przez KO w 1 rundzie (0:24 min)

GŁÓWNA KARTA

77,1 kg / 170 lbs: Michał Michalski (Polska) vs Albert Odzimkowski (Polska)

Runda 1

Początek walki to ataki niskimi kopnięciami z jednej i z drugiej strony. Odzimkowski stara się uderzać bardzo nisko w łydkę co jest typowe dla teamu Berkut WCA Fight Team. Zaczyna to przynosić efekty, bo Michalski jest nieco zagubiony. Mimo to nie wymienia się niskimi kopnięciami, ale stawia na celne trafienia bokserskie. W jednej z akcji otrzymuje cios kolanem w głowę i przysiada na deskach. Mimo to wstaje i walczyć dalej. W momencie wejścia do przodu łapie AO na kontrę i rzuca na deski. Idzie za ciosem i stara się dokończyć dzieła zniszczenia. Odzim nadludzkim wysiłkiem, podpierając się na rękach wstaje i zrywa klincz. Rozpoczynają wszystko od począku w stójce. Widać że Odzim jeszcze nie doszedł do siebie chwieje się, ale z każdą sekundą stara się odzyskać orientację. Jednak Michalski czuje że boksersko jest szybszy i zaczyna kłuć go bokserskimi ciosami. Lewe oko Odzimkowskiego jest całe czerwone i krwawi. W końcowym momencie Michalski trafia i idzie za ciosem. Od przysiada pod siatką i zasłania się przed ciosami. Widać, że to jest koniec zawodnika z Radomia.
WYNIK: Michał Michalski (8-4) pokonał Alberta Odzimkowskiego (11-4) przez TKO w 1 rundzie (4:31 min)


70,3 kg / 155 lbs: Artur Sowiński (Polska) vs Vinicius Bohrer (Brazylia)


Runda 1

Walka zaczyna się od wymian. Jeden i drugi starają się przebić rywala szybkością. W pewnym momencie Kor trafia lewym kopnięciem Boh  i idzie z bokserską akcją. Po niej trafia i rzuca na deski Brazylijczyka. Widać że ten jest zamroczony. Sędzia widząc że może dojść do egzekucji wskakuje między nich i przerywa pojedynek. Kornik wygrywa przez nokaut.
WYNIK:Artur Sowiński (20-11) pokonał Viniciusa Bohrera (16-8) przez KO w 1 rundzie (0:52 min)


56,7 kg / 125 lbs: Karolina Owczarz (Polska) vs Aleksandra Rola (Polska)


Runda 1
Obie panie zaczynają pojedynek bardzo spięte. Obie idą do ataku wymieniając ciosy bokserskie. Tu minimalnie przeważa Karolina Owczarz. Klinczują i Aleksandra Rola stara się zepchnąć pod siatkę swoją rywalkę, mimo że odwrócona do siatki Owczarz to jednak jest bardzo aktywna i co rusz stara się pracować łokciami. Spycha też głowę Roli, ale ta cały czas prze. W pewnym momencie Owczarz udaje się sprowadzić rywalkę do parteru w którym kończy się runda. Na początku i w końcówce rundy przewaga Owczarz.

Runda 2

Początkowy etap pojedynku to ataki bokserskie z obu stron, gdzie nieco więcej trafia Owczarz. Obie klinczują i próbują sprowadzić się przy siatce. Walka trafia do parteru. Tam Owczarz dominuje dłuższą chwilę próbując założyć gilotynę. Ciśnie z całych sił, ale nie udaje jej się to skutecznie. Roli udaje się wydostać i to ona znajduje się na górze. Sytuacja nie zmienia się i sędzia podnosi walkę. W pewnym momencie Owczarz ponownie sprowadza do parteru Rolę, gdzie zakłada trójkątne duszenie nogami i zmusza rywalkę do poddania.
WYNIK: Karolina Owczarz (3-0) pokonała Aleksandrę Rolę (3-1) przez poddanie (trójkątne duszenie nogami) w 2 rundzie (4:35 min)
 

70,3 kg / 155 lbs: Grzegorz Szulakowski (Polska) vs Shamil Musaev (Rosja)

Od począ tku zarysowuje się przewagazawodnika z Dagestanu. Niskie kopnięcia docierają do nogi Polaka, który po z jednym z nich ląduje na macie, ale szybko wstaje. Szulakowski nie ma recepty na dobrze dysponowanego Shamila Musaeva.  Końcowy akord to czyste trafienie zawodnika z Rosji w szczękę i Polak pada na matę. Interwencja sędziego zapobiega egzekucji, bo Szulakowski wyraźnie jest zamroczony.
WYNIK: Shamil Musaev (14-0) pokonał Grzegorza Szulakowskiego (9-4) przez KO w 1 rundzie (1:17 min)

Walka o tymczasowy pas kategorii piórkowej KSW
65,8 kg /145 lbs: Salahdine Parnasse (Francja) vs Ivan Buchinger (Słowacja)
Cała walka pod dyktando parnasse który zaskakuje szybkością sowjego rywala i z odwrotnej pozycji nęka go długimi ciosami lewą ręką. Dodatkowo bardzo mocno kopie wybijając Słowaka z rytmu.
WYNIK: Salahdine Parnasse (14-0) pokonał Ivana Buchingera (36-7) przez decyzję 3-0

CO-MAIN EVENT

91,5 kg / 202 lbs: Damian Janikowski (Polska) vs Szymon Kołecki (Polska)

1 runda
Pierwsza runda zaczęła się dynamicznie i tak przebiegała. Janikowski rozpoczął zdecydowanie, ruszając na Kołeckiego, którego kilkukrotnie obalał. Zawodnik z Wrocławia dążył do kontrolowania walki pod siatką i tak przebiegała pierwsza runda.

2 runda
Druga runda także rozpoczęła się także bardzo dynamicznie, ale tutaj zdecydowanie inicjatywa leżała po stronie Kołeckiego. W pewnym momencie Kołecki silnym kopnięciem posłał Janikowskiego na deski. Później, silnym ciosem trafił Janikowskiego, naruszając go. Po chwili silnymi ciosami dokończył dzieła, a sędzia widząc słaniającego się, nieprzytomnego Janikowskiego, zakończył pojedynek.
WYNIK: Szymon Kołecki (8-1) pokonał Damiana Janikowskiego (4-3) przez TKO w 2 rundzie (3:03 min)

WALKA WIECZORU
85 kg / 187 lbs: Mamed Khalidov (Polska) vs Scott Askham (Anglia)

Pojedynek po chwilowej stójce zaczyna się od szybkiego wejścia w nogi Askhama, gdzie Mamed chce wykonać, "dźwignię taktarowa". Askham broni to i ma pozycję "z góry", atakuje czeczeńsko - polskiego fightera i stara się uderzerzać z góry, ale Mamed jest niezwykle aktywny i trafia nawet kopnięciem z dołu w twarz Anglika. Ten niewiele wykazuje skuteczności, poza jednym trafieniem, ale utrzymuje pozycję co jest kluczowe. Runda kończy się pobytem w parterze Mameda i leżącego na nim Askhama. Drugie i trzecie starcie przypomina pierwsze ztą uwagą, że ani jeden ani drugi nie mogą przeprowadzić decydującej akcji.
WYNIK: Scott Askham (19-4) pokonał Mameda Khalidova (34-7-2) przez decyzję 3-0