free templates joomla

PFN 2: Niespodziewane rozstrzygniecie w walce Królik vs Hassa! Seria bardzo wyrównanych pojedynków! Wyniki!

Polish Fight Night 2 - wyniki W czwartek, 7 czerwca 2018 roku w Zawierciu odbyła się druga gala organizacji Polish Fight Night - PFN 2. W zawodowych walkach niemal wszystkie zakończyły się na pełnym dystansie co pokazuje jak wyrównane zestawienia zaplanowano.

W pierwszej z nich podopieczny słynnego weterana K-1 Łukasza Jarosza, Dawid Skawiańczyk pokonał Piotra Nowaka z Paco Team Katowice po bezpardonowym boju, który przeważył w drugiej części pojedynku. Sędziowie nie mieli wątpliwości i wygrana Skawiańczyka była bezdyskusyjna.

Świetnie pokazał się młody 18-letni Dominik Cinal, który klubowi Absortio dał trzecie zwycięstwo tego wieczora pokonując faworyzowanego i doświadczonego Łukasza Szecówkę z KS Warriors Koziegłowy.

Świetne widowisko stworzyli 38-letni doświadczony Norbert Anzorge i Damian Biłas z Millenium Rzeszów. Wygrał bardziej doświadczony Anzorge, ale brawa należą się obu zawodnikom.

Dyskawalifikacją zakończyła sę szeroko reklamowana walka dwóch ciężkich zawodników Konrada Handlarskiego i Oskara Skupienia, która po dobrym początku weszła potem w fazę fauli. Wygrał Skupień, który został trafiony nieprawidłowym kopnięciem poniżej pasa. Mimo to orzymał pas wagi ciężkiej.

Dobry poziom miało staracie Sebastiana Adamskiego (Paco Team Katowice) i trenującego w Holandii Romana Burkackiego. Wygrał Adamski, który był mniej pasywny w tym pojedynku.

W walce o pas wagi juniorśredniej Robert Rajewski Jr. zdołał zrewanżować się Rafałowi Kosiarskiemu i pokonać go przyminimalnej przewadze 2-1.

Walka wieczoru Michała Królika z Bartoszem Hassą nikogo nie rozczarowała i opisywaliśmy ją osobno. Dość powiedzieć, że Bartosz Hassam pokonał Królika niejednogłośną decyzją.

Ogromne brawa należą się organizatorom, którzy dopełnili starań, by impreza się dała. Dotyczy to szefów całej imprezy. Justyny Gali i Roberta Walczaka, ale także PFKB, której władze (Piotr Bąkowski i Łukasz Makarewicz) zrobioli kawał dobrej roboty.

Komplet wyników:

59 kg: Krzysztof Włodarczyk (Absortio Gym) pokonał Filipa Kardasia (Thai Gym Tarnów) przez decyzje 3-0
62 kg: Dominika Filec (Absortio Team Rybnik) pokonała Małgorzatę Tkocz () przez TKO (kopnięcie kolanem) w 2 rundzie

Walki zawodowe
86 kg: Dawid Skawiańczyk (Jarosz Team Rabka) pokonał Piotra Nowaka (Paco Team Katowice) przez decyzje 3-0
77 kg: Dominik Cinal (Absortio Team Rybnik) pokonał Łukasza Szecówkę (KS Warriors Koziegłowy) przez decyzje 3-0
95 kg: Norbert Anzorge pokonał Damiana Biłasa (Millenium Rzeszów) przez decyzje 3-0
+95 kg: Oskar Skupień (Ziętek Team Brzeziny) pokonał Konrada Handlarskiego (Rajewski Team Płock) przez DQ (kopnięcie w krocze) w 3 rundzie
71,8 kg: Sebastian Adamski (Paco Team Katowice) pokonał Romana Burkackiego (Siam Gym) przez decyzję 3-0
71,8 kg: Robert Rajewski Jr. (Rajewski Team) pokonał Rafała Kosiarskiego (Thai Gym Tarnów)
63 kg: Bartosz Hassa (Kick Boxing-Fighter Nowa Sól) pokonał Michała Królika (Paco Team) przez niejednogłośną decyzję 2-1