free templates joomla

Muay Thai Moscow Fight Night: Artem Levin z pasem WKN po znokautowaniu Daniela Alexandru! Video!

Muay Thai Moscow Fight Night W dniu 19 grudnia 2015 roku na gali Muay Thai Moscow Fight Night w stolicy Rosji, o tytuł federacji WKN w formule Muay Thai w kategorii do 85,5 kg rywalizował jeden z najlepszych rosyjskich zawodników, Artem Levin (85-6-2).
Czempion organizacji GLORY w wadze średniej do kolekcji trofeów dodał kolejne i to w bardzo widowiskowym stylu.

''Lew'', bo taki przydomek nosi Levin, pokonał przed czasem Daniela Alexandru (20-7). Rumun nie sprawił mu zbyt wielkich kłopotów i już w pierwszej rundzie po lewym bezpośrednim był liczony. W drugim starciu trwała dominacja Rosjanina. Po raz drugi i jak się okazało ostatni, wysłał Alexandru na deski po świetnej akcji kolanem na głowę.

Levin w tym boju nie pozostawił żadnych wątpliwości co do swojej wyższości. Przeciwnie do ostatniej obrony tytułu GLORY, gdy w bardzo dyskusyjnych okolicznościach zremisował z Simonem Marcusem. Wszelkie kontrowersje ma wyjaśnić walka rewanżowa, jaka ma odbyć się na jednej z przyszłorocznych gal GLORY.

Przez nokaut w drugiej rundzie wygrał także kolejny z rosyjskich fighterów zakontraktowanych w GLORY, Artem Vakhitov (15-5). Jeden z najlepszych kickboxerów w limicie 95 kg wygrał ze świeżo upieczonym mistrzem SuperKombat, Hiszpanem Jorge Lorenem (80-16-4). Vakhitov zarówno w pierwszej, jak i drugiej rundzie po razie sadzał rywala na deskach po znakomicie wyprowadzonych w tempo uderzeniach lewą ręką, przy czym to drugie zakończyło cały pojedynek. To dla niego kolejne cenne zwycięstwo po wcześniejszej wiktorii nad Danyo Ilungą.

Poniżej nagrania obu walk: