free templates joomla

Tatneft Cup 2019: Dramatyczne walki Kickboxingu w 1/4 finałów w Kazaniu! Wyniki & Video

Tatneft Cup 2019W piątek 19-go lipca w Kazaniu w Rosji, odbyła się pierwsza z dwóch edycji 1/4 finału 12 edycji międzynarodowego kickboxerskiego pucharu Tatneft Cup 2019 ("Бои по правилам TNA" на кубок ТАТНЕФТЬ). W hali Taneft Arena miała ona wyłonić pierwszych półfinalistów w trzech kategoriach wagowych w jakich odbywa się rywalizacja. Za miesiąc do walki przystąpią ostatni uczestnicy walk.

Emocji nie brakowało, ale stosunkowo łatwo awansowali Rosjanin Ivan Kondratiev z Moskwy (klub Vityaz) i Dmitry Baranov z Białorusi, który znokautował ciężko Rosjanina Sergeya Ponomaryova. Ogólnie dla Rosjan był to katastrofalny etap, bowiem z rywalizacji odpadło trzech reprezentantów i poza Kondratievem tylko Czeczen Musa Sultaev przedarł się dalej. Zresztą nie bez pomocy sędziów.

Występujący niegdyś w DSF Kickboxing Challenge Ormianin Zhora Akopyan w dobrym stylu awansował także do półfinałów uzupełniając białoruskie sukcesy zawodników z tego kraju. Wielkie emocje towarzyszyły wadze ciężkiej gdzie dalej awansowali Claudiu Istrate i Francesko Xhaja, który w ostatnich sekundach wskokiem kolanem znokautował Igora Darmeshkina. Sędzia Mukharlanov nawet nie zdążył go wyliczyć, bo zabrzmiał gong.

Komplet wyników:

70 kg: Ivan Kondratiev (Rosja) pokonał Ilyasa Boukayoua (Holandia) przez decyzję 3-0 (nokdaun w 1 rundzie)
80 kg: Dmitriy Baranov (Białoruś) pokonał Sergeya Ponomaryоva (Rosja) przez KO w 1 rundzie
+80 kg: Claudiu Istrate (Włochy) pokonał Valeriya Bizyaeva (Rosja) przez decyzję 3-0 (nokdaun w 1 rundzie)
70 kg: Zhora Akopyan (Białoruś) pokonał Yanisa Budagova (Rosja) przez decyzję 3-0 po extra 4 rundzie
80 kg: Musa Sultaev (Rosja) pokonał Mbambę Gauwenbergha (Belgia) przez decyzję 3-0 po extra 4 rundzie
+80 kg: Francesko Xhaja (Albania) pokonał Igora Darmeshkina (Rosja) przez decyzję 3-0 po extra 4 rundzie