free templates joomla

Tatneft Cup 2019: Ostatni uczestnicy 1/4 finałów wyłonieni w Kazaniu! Wyniki

Tatneft CupOstatni 4 etap 1/8 finału 12 edycji międzynarodowego kickboxerskiego pucharu Tatneft Cup 2019 ("Бои по правилам TNA" на кубок ТАТНЕФТЬ) miał miejsce we wtorek 11-go czerwca w Kazaniu w Rosji. Obfitował on w sporego kalibru niespodzianki i kapitalne pojedynki z udziałem gwiazd z Rosji i Europy. Poziomem walk oczarowani byli wszyscy widzowie, którzy zjawili się w hali Taneft Arena.

Dość powiedzieć, że już na tym etapie odpadł ubiegłoroczny finalista Vladislav Ukrainnets z Rosji, który uległ znanemu z gali DSF Kickboxing Challenge "Twierdza", Zhorze Akopyanowi z Białorusi trenującemu w Gridin Gym w Mińsku m.in. z Igorem Bugaenką czy Yurim Bessmertnym pod okiem Andreya Gridina. Ormianin reprezentujący Białoruś znakomicie zniwelował walory szybkościowe rywala i po 4 rundach awansował dalej.

W rywalizacji do 80 kg reprezentujący i Grecję i Albanię Giannis Manolas uporał się z Gruzinem Iago Gedenidze, który niedawno zanotował świetny występ w projekcie Kunlun Fighting Club Professional League (KCPL) w Tongling w Chinach, gdzie znokautował Chińczyka Hua Jiawei. Tu jednak musiał uznać wyższość bojowego Greka. Dalej awansował dwukrotny triumfator imprezy z finałów 2017 roku i finałów z 2018, Sher Mamazulunov z Uzbekistanu, który pokonał silnie kopiącewgo Bilala Bakhouche z Francji.

Kolejny etap ćwierćfinałowy 1/4 finałów czeka nas już pod koniec lipca i sierpnia. Ten ostatni z udziałem polskiego zawodnika Muay Thai i K-1 Dominika Cinala z Absortio Gym Rybnik/Leszczyny, który awansował 26-go maja po pokonaniu Stasa Makarenko. Warto też przypomnieć, że rosyjska organizacja Kickboxingu ma unikalny regulamin swoich walk, gdzie jest dodatkowa 4 runda o ile nie ma nokdaunu. Wszystkie walki transmituje kanał Fight Box HD, którego oglądanie serdecznie polecamy.

Komplet wyników:

70 kg: Zhora Akopyan (Białoruś) pokonał Vladislava Ukrainetsa (Rosja) przez decyzję po extra 4 rundzie
80 kg: Giannis Manolas (Grecja) pokonał Iago Gedenidze (Gruzja) przez decyzję po extra 4 rundzie
+80 kg: Valeriy Bizyaev (Rosja) pokonał Florenta Kaouachi (Francja) przez decyzję (nokdaun w 3 rundzie)
70 kg: Maksim Sulgin (Rosja) pokonał Lado Gabisonię (Gruzja) przez decyzję po extra 4 rundzie
80 kg: Sher Mamazulunov (Uzbekistan) pokonał Bilal Bakhouche (Francja) przez decyzję po extra 4 rundzie
+80 kg: Valentin Ponthieux-Anicet (Francja) pokonał Yana Petrovicha (Rosja) przez decyzję (nokdaun w 1 rundzie)