free templates joomla

Tatneft Cup 2019: Wystartował 12 sezon najstarszegu turnieju Kickbxingu w Rosji! Wyniki & Video

Vadim Vaskovs vs Seifullah HambahadovW Kazaniu w Rosji w piątek 22-go lutego wystartował 12 sezon kickboxerskiego pucharu Tatneft Cup 2019 ("Бои по правилам TNA" на кубок ТАТНЕФТЬ), który jest najstarszą rosyjską imprezą walk na zasadach K-1. W 6 pierwszych 1/8 finałowych walk wyłoniono uczestników, którzy awansują do dalszej tury walk. Podczas kazańskiej imprezy najciekawszy pojedynek stojący na najwyższym poziomie stoczyli Białorusin Vadim Vaskov (8-0, 3 KO) i Czeczen Saifullah Hambakhadov (14-4 7 KO).

Pojedynek toczony był w niesamowitym tempie i wydawało się, że z rundy na rundę zawodnik Grindin Gym z Mińska słabnie a Hambahadov jest dokładniejszy. W dodatkowej czwartej rundzie to on był stroną przeważającą a mimo to sędziowie dali minimalną wygraną Białorusinowi.

Do dalszej turniejowej rundy walk awansowali walczący niegdyś z Tomaszem Sararą a trenujący w Holandii Ormianin Jegish Yegoian (30-6-2 7 KO) i półfinalista poprzedniej edycji Igor Darmeshkin (5-1, 1 KO) ze Stawropola w Rosji. Oni walczyli w wadze ciężkiej, a w kategorii do 80 kg, koncertowo walczył Czeczen Sharabutdin Magomedov (7-0, 1 KO), który dwukrotnie posłał na deski Uzbeka Hassana Bozorova (5-2, 1 KO). Kolejna seria walk czeka widzów 26-go kwietnia a tę rundę obserwował gość honorowy i jedna z największych legend Kickboxingu Peter Aerts - trzykrotny mistrz K-1 World GP.

Komplet wyników:

70 kg: Ilyas Boukayoua (Holandia) pokonał Giannisa Boukisa (Grecja) przez decyzję
70 kg: Vadim Vaskov (Вiałoruś) pokonał Saifullaha Hambakhadoava (Rosja) przez decyzję
80 kg: Sergey Ponomarev (Rosja) pokonał Roberta Oganesyana (Grecja) przez decyzję
80 kg: Sharabutdin Magomedov (Rosja) pokonał Hassana Bozorova (Uzbekistan) przez decyzję
+ 80 kg: Jegish Yegoian (Armenia) pokonał Sergeya Mavlyutova (Rosja) przez TKO w 3 rundzie
+ 80 kg: Igor Darmeshkin (Rosja) pokonał Christophera Meerova (Cypr) przez TKO w 2 rundzie