free templates joomla

KSW 45 ''Return to The Wembley'': wyniki na żywo!

KSW 45 wyniki live Zapraszamy do śledzenia na żywo wyników gali KSW 45 ''Return to The Wembley'', która odbędzie się na hali Arena Wembley w Londynie. W walce wieczoru zobaczymy starcie Karola Bedorfa, który będzie próbował odebrać pas mistrzowski KSW w wadze ciężkiej Philip'owi de Fries. Zapraszamy od godziny 19:00.
 


Wyniki:

Karta wstępna

70,3 kg (155 lbs): Alfie Davis (10-2) vs Leszek Krakowski (12-1)
Z początku walki Anglik zdominował Polaka kopnięciami w stójce, ale pod koniec pierwszej rundy i przez całą drugą Krakowski zaczął przeważać nad Davisem w parterze.
W trzeciej rundzie kondycja zawodnika z Anglii spadła, ale potrafił rozciąć kolanem czoło Polaka. Ostatecznie Leszek Krakowski zwyciężył przez niejednogłośną decyzję.
Wynik: Leszek Krakowski (13-1) pokonał Alfie'go Davisa (10-3) przez niejednogłośną decyzję 2-1 (29-28, 28-29, 29-27) 

93,0 kg (205 lbs): Akop Szostak (3-2) vs Jamie Sloane (8-5)
Walka, która bardzo szybko skończyła się, ponieważ trwała niecałą minutę. Akop Szostak niefortunnie trafił palcem w oko Anglika i Jamie Sloane nie chciał już dalej walczyć. Walka została uznana za nieodbytą.
Wynik: Akop Szostak (3-2) vs Jamie Sloane (8-5) - No contest

120,2 kg (265 lbs): Łukasz Parobiec (13-7-1) vs Wagner Prado (14-3)
Walka trwała zaledwie 41 sekund i Wagner Prado ciężko znokautował ciosem sierpowym Polaka. Czujemy, że to może być nokaut wieczoru tej gali.
Wynik: Wagner Prado (15-3) pokonał Łukasza Parobca (13-8-1) przez KO w 1 rundzie (0:41 min)


Główna karta

120,2 kg (265 lbs): James McSweeney (15-16) vs Thiago Silva (20-7)
Pierwsza runda przebiegła pod dyktando Anglika, który mocnymi low kickami i kolanami rozbijał zawodnika debiutującego w KSW, ale pod koniec pierwszego starcia Silva zaczął trafiać prostymi w głowę Anglika.
Do drugiej rundy Brazylijczyk wyszedł bardzo naładowany i zdołał rozbić nos Anglika, ale po jednej minucie McSweeney zasygnalizował uderzenie w oko otwartą dłonią, jednak na powtórkach widać było, że takie uderzenie nie miało miejsca. Silva miał swoje szansę na skończenie rywala, ale nie wykorzystał jej, tak jakby nie chciał skończyć tej walki przed czasem. Mimo to był zdecydowanie lepszy w tej rundzie od Anglika.
Trzecia odsłona walki była zdecydowanie najsłabsza. James próbował raz na jakiś czas kopać, a Thiago cały czas używał tylko technik bokserskich. Jednogłośną decyzją sędziowską pojedynek wygrał Thiago Silva
Wynik: Thiago Silva (21-7) pokonał Jamesa McSweeneya (15-16) przez decyzję 3-0

Turniej o pas mistrzowski KSW w wadze średniej (1)
83,9 kg (185 lbs): Scott Askham (16-4) vs Marcin Wójcik (11-5)
Walka rozpoczęła się totalną dominacją Scotta Askhama, który zaczął rozbijać bardzo podobnie Marcin Wójcika jak niegdyś Michała Materlę i w identyczy sposób, po kopnięciu w wątrobę, znokautował go. Walka potrwała lekko powyżej minutę.
Wynik: Scott Askham (17-4) pokonał Marcina Wójcika (11-6) przez KO w 1 rundzie

Pojedynek o pas mistrzowski KSW w wadze półśredniej
77,1 kg (170 lbs): Dricus du Plessis (12-1) vs Roberto Soldic (13-3)
Walka rozpoczęła się tak jak przewidywaliśmy w odcinku FS Review 21. Obaj zawodnicy podeszli do siebie z dużym respektem i badali się w oktagonie. Najpierw więcej ataków inicjował obecny mistrz w KSW w wadze do 77kg, Dricus du Plessis, ale pod koniec walki Roberto Soldic otworzył gardę przeciwnika.
W drugiej rundzie gdyby Soldic się nie poślizgnął to po jednym z ataków ciosami mógłby skończyć zawodnika z RPA. Dużo kopnięć Roberto na wątrobę mistrza, sprawiło tam duży czerwony ślad i grymas twarzy Dricusa. W 3 minucie Roberto po jednym z ciosów posłał mistrza na deski i próbował zapiąć technikę kończącą "bravo". 
W 3 odsłonie walki mistrz chciał zaatakować, ale został trafiony przez Roberto Soldica i to uderzenie bardzo zachwiało aktualnym mistrzem. Gdy do końca trzeciej rundy pozostały 2 minuty i 28 sekund Roberto Soldic zadał kilka mocnych ciosów prosto w szczęke czym posłał zawodnika z RPA na deski, a sędzia przerwał pojedynek. Mamy nowego mistrza, a jest nim ROBERTO SOLDIC!
Wynik: Roberto Soldic (14-3) pokonał Dricusa du Plessisa (12-2) przez TKO (kopnięcia i ciosy) w 3 rundzie (2:33 min)


Ogłoszenie rewanżu Mameda Khalidova i Tomasza Narkuna, który odbędzie się podczas KSW 46


Turniej o pas mistrzowski KSW w wadze średniej (2)
83,9 kg (185 lbs): Michał Materla (26-6) vs Damian Janikowski (3-0)
Pierwszy kopnięciem bocznym na brzuch zaczął Janikowski. Po kopnięciu obrotowym Damian nie złapał równowagi i upadł na plecy, ale szybko wstał. Potworna wymian ciosów obu zawodników. Janikowski poszedł po nogi i sprowadził Materlę, ale walka wróciła do stójki. Materla trafił z nieludzką siłą i przeciwnik padł na deski. Oko Janikowskiego rozcięte. Damian znów wrócił do stójki. Materla trafił ciosem sierpowym i posłał Janikowskiego na deski, a tam dobił go już ciosami i sędzia przerwał pojedynek na 1 minutę i 52 sekundy przed końcem pierwszej rundy.
Wynik: Michał Materla (27-6) pokonał Damiana Janikowskiego (3-1) przez TKO w 1 rundzie (3:10 min)

120,2 kg (265 lbs): Paweł ''Popek Monster'' Mikołajuw (3-3) vs Erko Jun (1-0)
Walka rozpoczęła się bardzo spokojnie. Popek trafia krótkim lewym sierpowym, ale Erko nie jest dłużny i bije mocne lowkicki. Udało się Popkowi chwycić Bośniaka i podprowadzić go pod siatkę, ale Erko udanie zerwał klicz. Atak prawy na prawy z obydwu stron minął się lekko z celem. Znów walka ma miejsce pod klatką gdzie Popek próbuje chaczyć rywala. Widzimy dużo zapasów przy siatce z dwóch stron. Popek trafił mocnym ciosem, ale Jun sklinczował. Widać, że obaj zawodnicy opadli bardzo z sił co widać gołym okiem i mamy koneic 1 rundy.
Erko z początku 2 rundy rzucił się z kilkoma ciosami, ale dobrą odpowiedź dwoma strzałami dał Popek. Erko jednak znów trafił mocno dwa razy i zepchnął Popka pod siatkę. To jest zdecydowanie bardziej otwarta odsłona niż ta 1 runda. Popek uczepił się jednej nogi i spróbował sprowadzić Erko. Jednak Bośniak przeszedł za plecy i ciosami Jun go skończył, ponieważ Popek już nie odpowiadał żadną obroną to sędzia Tomasz Bronder zakończył tą walkę. Porażka Rapera.
Wynik: Erko Jun (2-0) pokonał Pawła ''Popka Monstera'' Mikołajuwa (3-4) przez TKO w 2 rundzie (2:08 min)

Walka wieczoru
Pojedynek o pas mistrzowski KSW w wadze ciężkiej
120,2 kg (265 lbs): Karol Bedorf (15-3) vs Philip De Fries (15-6)
Karol od początku zaatakował kilkoma kopnięciami, ale na lowkicki Bedorfa Anglik chce odpowiadać sierpami. Karol sprowadzony do parteru. De Fries z góry kontroluje sytaucję i walka idzie na jego korzyść, zadaje ciosy z góry. Bedorf przechwycił nogę i chciał założyć dźwignię na kolano, ale mistrz wagi ciężkiej KSW wyrwał nogę. Na minutę przed końcem Polak próbuje kimury, ale nie udaje się skończyć rywala.
Runda 2 i Karol trafia kilkoma prostymi, ale De Fries znów sprowadza Bedorfa do parteru, a tam totalnie nad nim dominuje, podobnie jak w pierwszym starciu. Pod koniec drugiej rundy mistrz chwycił rękę Polaka i próbował skręcić, ale Bedorf mądrze się obronił, jednak po drugim takim ataku Bedorf poddał walkę. Mistrz zostaje niepokonany.
Wynik: Philip De Fries (16-6) pokonał Karola Bedorfa (15-4) przez poddanie w 2 rundzie (americana) (4:26 min)