free templates joomla

ONE Championship 77: Jo Nattawut nokautuje, Sergej Maslobojev wygrywa na punkty! Wyniki & Video

Sergej MaslobojevW piątek 13-go lipca azjatycka organizacja ONE Championship powróciła do hali Axiata Arena w stolicy Malezji, Kuala Lumpur, gdzie przeprowadziła swój kolejny 77 event ONE Championship: Pursuit of Power.

W walce wieczoru szwedzki zawodnik Zebaztian Kadestam (10-4) zdemolował miejscowego zawodnika, związanego wyłącznie z organizacją 22-letniego Agilana Thani (8-2). To jednak nie tylko oni byli głównymi bohaterami gali, bo organizacja poza walkami MMA wprowadziła w swoim programie pojedynki Kickboxingu i Muay Thai. Oczywiście wyróżnikiem są rękawice do MMA i to jest łacznik z tym sportem.

I tak w jednej z walk tajskiego boksu, były mistrz Lion Fight Amerykanin mający tajskie korzenie Jo Nattawut (66-7-2 ) znokautował solidnego Francuza Yohanna Drai (42-6), który jest finalistą turnieju Kunlun Fight 70-kilogram Final 16 po zwycięstwach nad Nikolą Cimesa i Chińczykiem Feng Xingli. W innej walce znany w Polsce Litwin Sergej Maslobojev (32-6) pokonał Florenta Kaouachi (35-5) po bardzo nieczystej walce ze strony Francuza, który celowo trafił poniżej pasa w jednej z akcji i niewiele brakowało by walka nie mogła być kontynuowana. To druga wygrana litewskiego zawodnika w ONA Championship.

W bardzo ciekawym starciu MMA znany niegdyś karateka i kickboxer Jadambaa Narantungalag (14-5) z Mongolii starł się z walczącym niegdyś w KSW Japończykiem Kazuki Tokudome (18-9). Mongolski zawodnik zdominował pojedynek i w stójce i zapaśniczo. japończyk niewiele mógł wskórać zbierając ciężkie ciosy.

Komplet wyników:

MMA 83,9 kg: Zebaztian Kadestam (Szwecja) pokonał Agilana Thani (Malezja) przez TKO (uderzenia) w 3 rundzie (1:56 min)
MT 70,3 kg: Jo Nattawut (USA) pokonał Yohanna Drai (Francja) przez TKO (uderzenia) w 1 rundzie (2:59 min)
MMA 83,9 kg: Tyler McGuire (USA) pokonał Luisa Santosa (Brazylia) przez decyzję 3-0
MMA 70,3 kg: Narantungalag Jadambaa (Mongolia) pokonał Kazuki Tokudome (Japonia) przez decyzję 3-0
KB 93 kg: Sergej Maslobojev (Litwa) pokonał Florenta Kaouachi (Francja) przez decyzję 3-0
MMA 70,3 kg: Keanu Subba (USA) pokonał Xie Chao (Chiny) przez poddanie (dźwignia na ramię) w 1 rundzie (3:31 min)
MMA 77,1 kg: Ariel Sexton (Kanada) pokonał Kota Shimoishi (Japonia) przez poddanie (odwrotne trójkątne duszenie) w 1 rundzie (0:44 min)
MMA 70,3 kg: Li Kai Wen (Chiny) pokonał Emilio Urrutia (USA) przez TKO (uderzenia) w 3 rundzie (1:18 min)
MMA 52,2 kg: Jihin Radzuan (Malezja) pokonała Priscillę Hertati Lumban Gaol (Indonezja) przez decyzję 3-0
MT 61,2 kg: Petchdam Kaiyanghadao (Tajlandia) pokonał Josha Tonna (Australia) przez KO (kolano na tułów) w 2 rundzie (1:11 min)
MMA 70,3 kg: Dae Sung Park (Korea Płd) pokonał Trestle Tana (Filipiny) przez decyzję 3-0