free templates joomla

All Star Fight 5: Buakaw pokonuje Michaela Krcmara w Pradze! Wyniki & Video

Buakaw BanchamekW stolicy Czech w Pradze, odbyła się piąta edycja tajskiej gali All Star Fight, która po raz pierwszy miala miejsce poza Tajlandią. Jej nawiekszą atrakcją był występ słynnego Buakawa Banchameka (236-24-12), którego rywalem był świetnie przygotowany do tej walki i doświadczony Czech Michael Krcmar (70-36) z praskiego Lanna Gym.

To nie jedyna gwiazda teamu Banchamek, bo pojawił się także słynny Superbon (104-34) znany jako Komsan Tantakhob z amatorskich występów. Do niedawna był to numer dwa światowego K-1, ale porażka w finale turnieju z Maratem Grigorianem na Kunlun Fight 69 World MAX 2017 zepchnęła go z tej pozycji. Poza nimi wystąpili inni Tajowie jak Manachai i Thongchai, oraz kilku świetnych specjalistów Muay Thai z Europy.

Buakaw miał trudne zadanie i pierwszą rundę nawet można powiedzieć, że przegrał. Jednak przyspieszenie w drugiej i trzeciej plus silna presja spowodowały, że wyższy i silny fizycznie Krcmar zaczął się gubić. Liczenie w trzeciej rundzie było podkreśleniem przewagi, ale Krcmarowi nie można odmówić dobrej postawy.

Superbon mimo znacząco gorszych warunków fizycznych dobrze poradził sobie z Niemcem Fabianem Hundtem (13-3-2), ktory walczył już na dużych imprezach jak finałowa gala Topking World Series #TK17 Guang'an The Final 2017, która w lutym br zamknęła cykl walk innej tajskiej organizacji. Taj posyłał wysokiego Niemca trzykrotnie na deski. Za trzecim razem skutecznie.

Komplet wyników:

70 kg: Buakaw Banchamek (Tajlandia) pokonał Michaela Krcamara (Czechy) przez decyzję 3-0
70 kg: Superbon Banchamek (Tajlandia) pokonał Fabiana Hundta (Niemcy) przez TKO w 3 rundzie
77,5 kg: Vladimir Moravcik (Słowacja) pokonał Thongchai Sitsongpeenong (Tajlandia) przez decyzję 3-0
67 kg: Manachai Yokkao SaenchaiGym (Tajlandia) pokonał Nauzeta Trujillo (Hiszpania) przez decyzję 3-0
70 kg: Cola Banchamek (Tajlandia) vs Charlie Guest (Anglia) - Remis
86 kg: Jussi Santalahti (Finlandia) pokonał Lukas Dvoraka (Czechy) przez decyzję