free templates joomla

ACB 62: efektowny nokaut Akopa Stepanyana! Wyniki & Video

Akop StepanyanW sobotę 17-go czerwca czeczeńska organizacja MMA Absolute Championship Berkut trafiła do Rostowa nad Donem na pograniczu Rosji i Ukrainy, gdzie w hali Express Arena odbyła się gala ACB 62: Stepanyan vs. Cruz. jak zwykle widzom nie brakowało emocji.

W walce wieczoru weteran Bellator MMA walczący niezwykle widowiskowo Akop Stepanyan (25-9, MMA 1-1 ACB) znokautował efektowną obrotówką Brazylijczyka Felipe Cruza (20-4-1 MMA, 1-1 ACB). Mający ormiańskie korzenie Stepanyan wygrał dopiero pierwszy pojedynek w rozwijającej się czeczeńskiej organizacji. Za ten wyczyn otrzymał 10 tysięcy dolarów bonusu.

Dobrze wypadł także znany z występu na PLMMA 25-letni Niemiec Jonas Billstein (18-5), który zmusił do poddania Grachika Bozinyana (8-3), innego Ormianina reprezentującego Rosję. Billstein zatamował mu dopływ powietrza do ust i było to dość nietypowe poddanie. Niemiec mimo młodego wieku już cztery razy wystąpił w Bellator MMA, odnosząc dwa zwycięstwa.

Komplet wyników:

Main event
66 kg: Akop Stepanyan (Rosja) pokonał Felipe Cruza przez KO (obrotowe kopnięcie) w 1 rundzie (4:38 min)

Pozostałe
84 kg: Jonas Billstein (Niemcy) pokonał Grachika Bozinyana (Rosja) przez poddanie (duszenie) w 2 rundzie (4:11 min)
66 kg: Alexander Peduson (Rosja) pokonał Artaka Nazaryana (Ukraina) przez TKO (uderzenia) w 1 rundzie (3:29 min)
84 kg: Dovletdzhan Yagshimuradov (Turkmenistan) pokonał Jareda Torgesona (USA) przez poddanie (duszenie zza pleców) w 3 rundzie (0:39 min)
57 kg: Valeriy Khazhirokov (Rosja) pokonał Isaaca Pimentela (Brazylia) przez TKO (uderzenia) w 3 rundzie (2:56 min)
+93 kg: Sergey Belostenniy (Rosja) pokonał Dmitrya Zabolotny (Rosja) przez TKO (uderzenia) w 2 rundzie (2:51 min)
84 kg: Sergei Martynov (Rosja) pokonał Daniyara Abdibaeva (Kirgistan) przez TKO (uderzenia) w 3 rundzie (3:12 min)
84 kg: Evgeniy Belyaev (Rosja) pokonał Haik Gasparyan (Rosja) przez poddanie (dźwignia na łokieć) w 1 rundzie (1:12 min)
57 kg: Narek Avagyan (Armenia) pokonał Anton Vasiliev (Rosja) przez poddanie (dźwignia na łokieć) w 1 rundzie (0:59 min)