free templates joomla

Rajadamnern Stadium: Satanmuanglek idzie po pas! Nokautujące kopnięcie z wyskoku! Wyniki & Video

SatanmnuanglekMocny początek roku na Rajadamnern Stadium w stolicy Tajlandii, Bangkoku znalazł kulminację podczas gali Petchyindee Fight w dniu 5-go stycznia 2017. Gala Muay Thai organizowana przez najprężniejszego młodego promotora Nuttadeja Wachirarattanawonga, miała jednego głównego bohatera jakim był mistrz Lumpinee i były mistrz Rajadamenrn w wadze lekkomuszej (108 lbs, 48.988 kg) Satanmuanglek Numpornthep. Jego rywalem był będący numerem dwa w wadze słomkowej (105 lbs, 47.627 kg) Tongnoi Lukbanyai.

Po spokojnym początku i dwóch rundach walka rozstrzygnęła się w trzecim starciu, kiedy to Satanmuanglek przyspieszył i przełamał fizycznie rywala. Złamał mu nos doprowadzając do liczenia. Po kolejnej wymianie sędzia przerwał słusznie walkę.

Satanmuanglek chce rewanżu z mistrzem tej wagi Rungnarai Mor. Ratanabandit, który w maju 2016 pokonał go przez efektowny nokaut po kopnięciu na głowę. Jeśli zdoła pokonać Rungnarai dokona rzadkiej sztuki bycia mistrzem obu stadionów. Nie będzie to łatwe, bowiem mistrz jest w znakomitej formie i na ostatniej gali Chujaroenmuaythai Fight w dniu 28-go grudnia, pokonał Sarawute Sor. Jor. Vichitpedriew na punkty.

Niesamowity nokaut zanotował z kolei numer trzy wagi słomkowej Banluerit Sitwatcharachai, który kapitalnym kopnięciem z wyskoku, pokazał co to znaczy "pójść za ciosem" i trafił w głowę Prewprawa ze słynnego Petchyindee gym. To jedna z najefektowniejszych akcji na ostatnich kilku galach, godna słynnego filmu Ongbak. Na pewno to najefektowniejsza w tym roku.

Komplet wyników:

126 lbs: Suanluang TBM.Gym pokonał Jomdeja Kor.Adisaka przez TKO w 4 rundzie
93 lbs: Rongwanchai Kor. Adisak pokonał Phetpraky Sittongdee przez decyzję
102 lbs: Aikyala Yuikanchang pokonał Dansiama Kudamgym przez decyzję
103 lbs: Phetwanchai Kor. Adisak pokonał Phetjongraka Saksomboon przez decyzję
103 lbs: Tubnar Sor.Waritha pokonał Kaonara Prewwayo przez TKO w 3 rundzie
117 lbs: Kraingkrai PetchyindeeAcademy pokonał Koon Tor. Silaphon przez decyzję
106 lbs: Banluerit Sitwatcharachai pokonał Prewprawa PetchyindeeAcademy przez TKO (kopnięcie z wyskoku) w 4 rundzie
109 lbs: Diesellek Wor.Wanchai pokonał Jaroenpon Popthirathum przez decyzję

Main event
111 lbs: Satanmuanglek Noomponthep pokonał Thongnoi Lukbanyai przez TKO (uderzenia) w 3 rundzie (2:49 min)