free templates joomla

UFC Fight Night 110 Lewis vs. Hunt: Nowa Zelandia, 11/06/2017

Czytaj więcej...Event:   UFC Fight Night 110 Lewis vs. Hunt; 
Data:   sobota, 11/06/2017; 
Lokalizacja:   Auckland, Nowa Zelandia; 

Czytaj więcej...

UFC 212 Aldo vs Holloway: Rio de Janeiro, 03/06/2017

Czytaj więcej...Event:   UFC 212 Aldo vs Holloway: Rio de Janeiro
Data:   sobota, 03/06/2017; 
Lokalizacja:   Rio de Janeiro, Brazylia;

Czytaj więcej...

UFC Fight Night 109 Gustafsson vs. Teixeira: Stockholm, 28/05/2017

Czytaj więcej...Event:   UFC Fight Night 109 Gustafsson vs. Teixeira; 
Data:   sobota, 28/05/2017; 
Lokalizacja:   Stockhsolm, Szwecja; 

Czytaj więcej...

Celtic Gladiator 12: Grays, 20/05/2017

Czytaj więcej...Event:   Celtic Gladiator 12; 
Data:   sobota, 20/05/2017; 
Lokalizacja:   Grays, Essex, Wielka Brytania; 

Czytaj więcej...

UFC 211 Miocic vs dos Santos 2: Dallas, 13/05/2017

Czytaj więcej...Event:   UFC 211 Miocic vs dos Santos 2; 
Data:   sobota, 13/05/2017; 
Lokalizacja:   Dallas, Texas, USA; 

Czytaj więcej...

CRC 4 Champions Rizing: Dublin - Swords, 29/04/2017

Czytaj więcej...Event:   CRC 4 Champions Rizing; 
Data:   sobota, 29/04/2017; 
Lokalizacja:   Dublin - Swords, Irlandia; 

Czytaj więcej...

UFC Fight Night 108 Swanson vs. Lobov: Nashville, 22/04/2017

Czytaj więcej...Event:   UFC Fight Night 108 Swanson vs. Lobov; 
Data:   sobota, 22/04/2017; 
Lokalizacja:   Nashville, Tennessee, USA; 

Czytaj więcej...

UFC on FOX 24: Kansas City, 15/04/2017

Czytaj więcej...Event:   UFC on FOX 24: Johnson vs Reis; 
Data:   sobota, 15/04/2017; 
Lokalizacja:   Kansas City, Missouri, USA; 

Czytaj więcej...

UFC 210 Cormier vs Johnson 2: Nowy Jork, 08/04/2017

Czytaj więcej...Event:   UFC 210 Cormier vs Johnson 2; 
Data:   sobota, 08/04/2017; 
Lokalizacja:   Buffalo, New York, USA; 

Czytaj więcej...

UFC Fight Night 107 Manuwa vs Anderson: Londyn, 18/03/2017

Czytaj więcej...Event:   UFC Fight Night 107 Manuwa vs Anderson; 
Data:   sobota, 18/03/2017; 
Lokalizacja:   O2 Arena, Londyn, Wielka Bryrania; 

Czytaj więcej...

UFC Fight Night 106 Belfort vs Gastelum: Fortaleza, 11/03/2017

Czytaj więcej...Event:   UFC Fight Night 106 Belfort vs Gastelum; 
Data:   sobota, 11/03/2017; 
Lokalizacja:   Fortaleza, Brazylia; 

Czytaj więcej...

UFC 209 Woodley vs. Thompson 2: Paradise, 04/03/2017

Czytaj więcej...Event:   UFC 209 Woodley vs. Thompson 2; 
Data:   sobota, 04/03/2017; 
Lokalizacja:   Paradise, Nevada, USA; 

Czytaj więcej...

UFC Fight Night 105 Lewis vs Browne: Halifax, 19/02/2017

Czytaj więcej...Event:   UFC Fight Night 105 Lewis vs Browne; 
Data:   sobota, 19/02/2017; 
Lokalizacja:   Halifax, Nowa Szkocja, Kanada; 

Czytaj więcej...

UFC 208 Holm vs de Randamie: New York, 11/02/2017

Czytaj więcej...Event:   UFC 208 Holm vs de Randamie; 
Data:   sobota, 11/02/2017; 
Lokalizacja:   New York, Texas,USA; 

Czytaj więcej...

UFC Fight Night 104 Bermudez vs. Korean Zombie: Houston, 04/02/2017

Czytaj więcej...Event:   UFC Fight Night 104 Bermudez vs. Korean Zombie; 
Data:   sobota, 04/02/2017; 
Lokalizacja:   Houston, Texas, USA; 

Czytaj więcej...

UFC on FOX 23 Shevchenko vs. Pena: Denver, 28/01/2017

Czytaj więcej...Event:   UFC on FOX 23 Shevchenko vs. Pena; 
Data:   sobota, 28/01/2017; 
Lokalizacja:   Denver, Colorado, USA; 

Czytaj więcej...

UFC Fight Night 103 Rodríguez vs. Penn: Phoenix, 15/01/2017

Czytaj więcej...Event:   UFC Fight Night 103 Rodríguez vs. Penn; 
Data:   niedziela, 15/12/2016; 
Lokalizacja:   Phoenix, Arizona, USA; 













Karta walk


Walka Wieczoru:
145 lbs: Yair Rodriguez (9-1) vs. B.J. Penn (16-10-2)

Główna karta:
155 lbs: Joe Lauzon (26-12) vs. Marcin Held (22-5)
170 lbs: Court McGee (18-5) vs. Ben Saunders (20-7-2)
125 lbs: John Moraga (16-5) vs. Sergio Pettis (14-2)

Karta wstępna: (FOX Sports 1): 
135 lbs: Frankie Saenz (11-4) vs. Augusto Mendes (5-1)
265 lbs: Oleksiy Oliynyk vs. Viktor Pesta (
155 lbs: Alex White (10-3) vs. Tony Martin (10-3)
265 lbs: Walt Harris (8-5) vs. Chase Sherman (9-2)

Karta wstępna: (UFC Fight Pass):
115 lbs: Jocelyn Jones-Lybarger vs. Nina Ansaroff (6-5)
155 lbs: Devin Powell vs. Drakkar Klose
205 lbs: Joachim Christensen vs. Bojan Mihajlović
265 lbs: Dmitri Smoliakov vs. Cyril Asker

UFC 207 Nunes vs Rousey: Las Vegas, 31/12/2016

Czytaj więcej...Event:   UFC 207 Nunes vs Rousey; 
Data:   sobota, 31/12/2016; 
Lokalizacja:   Las Vegas, Nevada, USA; 













Karta walk


Walka Wieczoru:
135 lbs: Amanda Nunes vs. Ronda Rousey

Główna karta:

Pojedynek o pas mistrzowski UFC w wadze koguciej
135 lbs: Cody Garbrandt vs. Dominick Cruz

135 lbs: T.J. Dillashaw vs. John Lineker
170 lbs: Dong Hyun Kim vs. Tarec Saffiedine
129,5 lbs: Ray Borg vs. Louis Smolka *

Karta wstępna (Fox Sports 1):
173,5 lbs: Neil Magny vs. Johny Hendricks *
185 lbs: Antônio Carlos Junior vs. Marvin Vettori
170 lbs: Alex Garcia vs. Mike Pyle
170 lbs: Niko Price vs. Brandon Thatch

Karta wstępna (UFC Fight Pass):
170 lbs: Alex Oliveira vs. Tim Means

* catchweight

UFC on FOX 22: Sacramento, 17/12/2016

Czytaj więcej...Event:   UFC on FOX 22; 
Data:   sobota, 17/12/2016; 
Lokalizacja:   Sacramento, Kalifornia, USA; 













Karta walk


Walka Wieczoru:
52,6 kg: Michelle Waterson (USA) vs Paige VanZant (USA)

Główna karta:
77,6 kg: Mickey Gall (USA) vs Sage Northcutt (USA)
61,7 kg: Urijah Faber (USA) vs Brad Pickett (Anglia)
77,6 kg: Alan Jouban (USA) vs Mike Perry (USA)

Karta wstępna:
93,4 kg: Paul Craig (Szkocja) vs Luis Henrique da Silva (Brazylia)
66,2 kg: Mizuto Hirota (Japonia) vs Cole Miller (USA)
77,6 kg: Colby Covington (USA) vs Bryan Barbarena (USA)
77,6 kg: Alex Morono (USA) vs James Moontasri (USA)
70,8 kg: Josh Emmett (USA) vs Scott Holtzman (USA)
61,7 kg: Leslie Smith (USA) vs Irena Aldana (Meksyk)
61,7 kg: Eddie Wineland (USA) vs Takeya Mizugaki (Japonia)
57,1 kg: Hector Sandoval (Meksyk) vs Fredy Serrano (Kolumbia)
77,6 kg: Sultan Aliev (Rosja) vs Bojan Velickovic (Serbia)

CRC 3: Swords, 11/12/2016

Czytaj więcej...Event:   Cage Ring Championship 3 (CRC 3); 
Data:   niedziela, 11/12/2016; 
Lokalizacja:   The Airside Arena, Swords, Irlandia; 













Karta walk


Walka Wieczoru:

Walki o mistrzostwo CRC
K-1 +95 kg Łukasz Parobiec (Masac Gym Newcastle) vs. Daragh Kennedy (Kokoro Gym Dublin)
K-1 78 kg: Daniel Kolasiński (Palestra Warszawa) vs. Damian Darker (Elite KB)

Główna karta:

Superfighty
ADCC 86 kg: Sebastian Kozok (Ferociyt MMA & Fitness) vs. Cathal Pendred (SBG)
K-1 75 kg: Jerzy "Juras" Wroński (Palestra Warszawa) vs. Gergo"Snajper" Bodis (Ryoshin Team)
Boks 67 kg: Dawid Wogan Jr.(Fantom Team Dublin) vs Jeanderson "The Jungle" Castro (Jai Sua Muay Thai Greystones)

Karta wstępna:

Walki o amatorskie mistrzostwo CRC
K-1 66 kg: Andrei Jentimir (Naas Kickboxing ) vs. Salomon King Simon (Compound Martial Arst/ Team Ryano)
K-1 75 kg: Martin McDonnell (Fantom Team Dublin) vs. David Ola (Compound Martial Arst/ Team Ryano)

Superfighty
ADCC 80 kg: Ramunas Venslovas (NUIM MMA Maynooth) vs. Rafał Piętka (Berserkers Team Ireland)
ADCC 85 kg: Konrad Iwanowski (Fantom Team Dublin) vs. Leandro Messias (Arena Fight Fitness)
ADCC 82 kg: Adrian Elbert (Husaria Fight Team Naas ) vs. Ian Coughlan (JS/BJJ)
K-1 55 kg: Julia Górka (Fantom Team Dublin) vs. Andreea Zamfir (309 Phuang Malai Muay Thai)
K-1 78 kg: Sean Murtagh (Relentless Muay Thai/K1) vs. Colin O'Neill (Compound Martial Arst/ Team Ryano)
K-1 68 kg: Paddy Kane (Fantom Team Dublin) vs. Gerry McCormick (SBGi)
MMA 93 kg: Cathal Manning (Point blank Submission Galway) vs. Mikołaj Ziółko (Shaolin MMA & FightMan Team Poland)
MMA 70 kg: Paweł Polityło (Fantom Team Dublin) vs. Ronan Manning (Muskerry Judo/Sambo)
MMA 84 kg: Tomek Ostrowski (Malahide MMA) vs. Tadhg Linnane (Shaolin MMA Galway)
MMA 70 kg: Dawid Milewski (Point Blank Submission) vs. Nikolay Grozdev (SBGi)
MMA 70 kg: Szymon Kozak (Fantom Team Dublin) vs. Padraig Hannon (Shaolin MMA Galway)
MMA 77 kg: Michael Pendregast (Spirit MMA) vs. Jack Hamill (SBGi)
MMA 70 kg: Szczepan Ziółkowski (MMA Nenagh Warriors) vs. Daniel Bane (Living I)
MMA 61 kg: Krystian Feist (Ferocity MMA & Fitness) vs. Karl McConway (Shaolin MMA Galway)