free templates joomla

CRC 6 ''Vengeance'' Grand Prix: Swords, 17/09/2017

CRC 6 ''Vengeance'' Grand Prix, SwordsEvent:   CRC 6 ''Vengeance'' Grand Prix; 
Data:   niedziela, 17/09/2017; 
Lokalizacja:   Swords, Irlandia; 
Start:   godz. 17.00;
 










Karta walk


22) K-1 Pro 78 kg Title Fight 3x3min
Damian Darker (Elite KB) Vs John Michael Sheil (SBG)

21) K-1 Pro 86 kg 3x3min
Glenn "The Beast" Irvine (Next Generation) Vs John ''Johnny Jitsu'' Redmond (Malahide Martial Arts)

**********************************************************************
Break 15min  Face to Face (przed nadchodzaca jubileuszowa gala KSW 40)
Mateusz "GAMER" Gamrot Vs Norman "Stormin" Park
**********************************************************************

20) K-1 Pro 63 kg Title Fight 3x3min
David Wogan Jr. (Fantom Team) Vs Michael O'donovan (Samson Martial Arts.)

19) Pro Grappling 61 kg Submission Grappling Title  1x10min
Ffion Eira Davies (East Caost Jiu Jitsu Academy) Vs Aisling Daly (SBG Swords)

**********************************************************************
Break 10 min  Face to Face (przed nadchodzaca jubileuszowa gala KSW 40)
Konrad "Moto Moto" Iwanowski Vs Paul "Lights out" Lawrence
**********************************************************************

18) K-1 Pro 57 kg Title Fight 3x3min
Jay Counsel (309 phuang malai MT) Vs Dean Tyan (Cooper's MMA)

17) Pro Grappling 80 kg Submission Grappling Title -Final Fight
Winer F1 Vs Winner F2

16) Pro MMA Featherweight: 145 lbs 3x5min
Dylan Logan (SBG) Vs Tom Moore (Shark Bait MMA)

15) Pro MMA Super Bantamweight: 135 lbs 3x5min
Paweł Politylo (Fantom Team) vs Jonathan Reid (D10MMA)

14) Pro 80 kg 4man tournament - Semi Final Submission Grappling Title
Austin Rhatigan (East Coast Jiu Jitsu Academy) Vs Kieran Davern (SBG Tullamore)

13) Pro 80 kg 4 man tournament - Semi Final  Submission Grappling Title
JB Chalbos ( Fantom Team) Vs Sean Livingston (Samson Martial Arts)

**********************************************************************

12) MMA A/M Middleweight 195 lbs Title Fight 3x3min
Adrian Elbert (SBG Tullamore) Vs Jason Quinn (Poit Blank Submmision Galway)

11) MMA A/M Lightweight: 155 lbs Title Fight
Adam Nowak (Arena Wexford) Vs Kenny Mokhonoana (C-MAC Mulhuddart)

10) MMA A/M Super welterweight (185 lbs) Title Fight
Andreeas Binder (Shaolin MMA) vs Dawid Wiśnios (Fantom Team)

9) MMA A/M Light heavyweight (225 lbs) Title Fight
Dawid Piotrowicz (Kyoujin Belfast) Vs Liam Hughes (Husaria Naas)

**********************************************************************

8) MMA A/M Welterweight: 175 lbs - IMMAA World Team Trails
Fionn Hickey (SBG Cork) Vs Sam Slater (SBG HQ)

7) MMA A/M Bantamweight: 125 lbs - IMMAA World Team Trails
Mikey McCoy (Fantom Team Dublin) Vs Ronan Butler (SBG Cork)

6) MMA A/M Middleweight: 195 lbs - IMMAA World Team Trails
Stuart Mulpeter (SBG Portarlington) Vs Colin Meagher (SBG Cork)

5) MMA A/M Middleweight: 195 lbs - IMMAA World Team Trails
Fionn Healy-Magwa (SBG HQ) Vs Stephen Costello (SBG Tallaght)

**********************************************************************

4) K-1 A/M 60 kg Fight 3x2min
Erik Hehir (Courage Muay Thai) Vs Aaron Clark (Naas Kickboxing)

3) K-1 A/M 63 kg Figh
Krystian Feist (Ferocity Team) Vs Sergio Strasnei (Naas Kickboxing)

2) K-1 A/M 95 kg Fight 3x2min
Mateusz Bilonczyk (Fantom Team ) Vs Pavel Blokhov (Skuse Team Muay Thai)

1) K-1 A/M 86 kg Fight 3x2min
Tomasz Kochaniak (D-Mas-F) Vs Łukasz Chodkowski (Killkeny Combat Academy)

**********************************************************************