free templates joomla

Imbiriada Fighters Night 4: Wojciech Kosowski i Dawid Kasperski w walkach o tytuły mistrzów Polski!

Imbiriada Fighters Night 4 Już 20 czerwca 2015 roku w Ożarowie Mazowieckim k. Warszawy odbędzie się wielka gala Kickboxingu, Imbiriada Fighters Night 4. Widzowie, którzy tego dnia zawitają do MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel przy ul. Poznańskiej 177 zobaczą osiem pojedynków na zasadach K-1 z udziałem najlepszych polskich zawodników, a także renomowanych fighterów zagranicznych.

Największy prestiż będzie towarzyszyć konfrontacji o tytuł międzynarodowego mistrza Polski z udziałem Wojciecha Kosowskiego. Doświadczony zawodnik Palestry Warszawa na pewno otrzyma pokaźny doping ze strony publiczności. Dwukrotny mistrz świata Muay Thai federacji WMF zmierzy się z mocnym Turkiem Ademem Bozkurtem, który w bieżącym roku pokonał Chrisa Ngimbi, a więc znaną postać na europejskim rynku. Kosowski walczył na poprzedniej edycji Fighters Night w Kielcach, nie dając żadnych szans Milanowi Kovacowi, nokautując go już w pierwszej rundzie.

Dawid Kasperski natomiast stanie w szranki o pas zawodowego mistrza Polski. Nie znamy jeszcze jednak tożsamości jego przeciwnika. Reprezentant wrocławskiego Punchera mocno wypromował się na galach organizacji SuperKombat w 2014 roku, stając się rozpoznawalnym fighterem w Europie. Ten wielokrotny mistrz Polski podczas Fighters Night 3 wygrał pewnie z Dimitarem Ilievem, zgarniając przy tym pas międzynarodowego czempiona Polski.

W pozostałych bojach zaprezentują się równie klasowi fighterzy. Michałowi Turyńskiemu, a więc czołowemu polskiemu zawodnikowi wagi ciężkiej, przyjdzie się zmierzyć z Radovanem Kullą, który udanie zadebiutował dla Fighters Night w lutym. Mniej radośnie ostatnią walkę w Polsce wspomina Miki Ivanovski, a więc oponent dla Arkadiusza Kaszuby, który przebojem wdarł się do grona zawodowców. Z kolei Iwona Nieroda, świeżo upieczona triumfatorka zawodów Pucharu Świata w Rimini, skrzyżuje rękawice z Oksaną Romanovą z Ukrainy.

W wewnątrz krajowych starciach też na pewno nie zabraknie emocji. Patryk Proszek z Adamem Aboodem Al Hassanim, a także Dawid Świerczyński z Mateuszem Rycerskim z pewnością dadzą porywające widowiska. Szczególnie zmotywowany z pewnością będzie Artur Stańczak, reprezentujący lokalny klub OSKB Ożarów Mazowiecki.

Karta walk:

86 kg: Artur Stańczak (OSKB Ożarów Mazowiecki) vs. TBA
81 kg: Dawid Świerczyński (OKSW Ostrowiec Św.) vs. Mateusz Rycerski (Victoria Szydłowiec)
91 kg: Patryk Proszek (Gwardia Zielona Góra) vs. Adam Abood Al Hassani (NKSW Hoły Team Nowy Targ)
81 kg: Arkadiusz Kaszuba (RKSW Rzeszów) vs. Miki Ivanowski (Macedonia)
56 kg: Iwona Nieroda (Diament Pstrągowa) vs. Oksana Romanova (Ukraina)
+91 kg: Michał Turyński (Fighter Wrocław) vs. Radovan Kulla (Słowacja)

Walka o pas zawodowego mistrza Polski
86 kg: Dawid Kasperski (Puncher Wrocław) vs. TBA

Walka o pas międzynarodowego mistrza Polski
75 kg: Wojciech Kosowski (Palestra Warszawa) vs. Adem Bozkurt (Turcja)