free templates joomla

Enfusion: Ireland vs. Poland! Karta walk!

Enfusion Ireland vs Poland Już 16 maja 2015 roku w Dublinie odbędzie się niecodzienne wydarzenie, jakim będzie mecz między kickboxerami z Irlandii i Polski na gali organizacji Enfusion. W sumie takich bojów będzie cztery wśród pojedynczych starć, a wliczając w to walki turniejowe, będzie ich pięć, może nawet sześć, więc rywalizacja między reprezentantami tych krajów zapowiada się interesująco.

W turnieju w kategorii do 90 kg obok dwóch przedstawicieli Irlandii oraz jednego Irlandii Północnej wystąpi także Kryspin Kalski. Zawodnik Fight Gym Gdynia będzie chciał zrehabilitować się za nieudany występ na marcowym evencie King of Kings w Wilnie, gdy już w pierwszej rundzie pokonał go Sergej Maslobojev. Jeśli wygra w turnieju, wywalczy przepustkę na największe gale, organizowane przez Enfusion.

Wśród pozostałych polskich fighterów zaprezentuje się doświadczony duet z Palestry Warszawa: Krzysztof Lipowski oraz Jerzy Wroński, wielokrotny mistrz Polski czy też dwukrotny srebrny medalista mistrzostw świata. Poza tym zawalczy dwójka naszych rodaków, trenujących w Dublinie: Ula Szydłowska i David Wogan Jr., m.in. mistrz Irlandii i mistrz świata federacji WKF.

Dodatkową gratką dla kibiców będzie obecność Marcina Różalskiego jako gościa honorowego tego wydarzenia. Były znakomity kickboxer, obecnie startuje z powodzeniem w MMA, ale nigdy nie zapomina o swoich korzeniach, wobec czego popularnego ''Różala'' bardzo często możemy zobaczyć na eventach Kickboxingu, jak się okazuje nie tylko w Polsce.

Karta walk:

Superfight
79 kg: Richard Kiely (Irlandia) vs. Keith McCabe (Irlandia)
63 kg: Peter Brodigan (Irlandia) vs. David Wogan Jr. (Polska)
54 kg: Felix (Irlandia) vs. Sammy-Lee Brown (Australia)
60 kg: Keith Coady (Irlandia) vs. Andy Young (Irlandia Północna)
69 kg: Connor White (Irlandia Północna) vs. Krzysztof Lipowski (Polska)
59 kg: Cecille Gordon (Irlandia) vs. Ula Mydłowska (Polska)
72 kg: Aidan Doyle (Irlandia) vs. Dylan Logan (Irlandia)
75 kg: Justin Doyle (Irlandia) vs. Jerzy Wroński (Polska)

Uczestnicy turnieju w wadze do 90 kg
Colly Murphy (Irlandia)
Cian Erraught (Irlandia)
Lee Balmer (Irlandia Północna)
Kryspin Kalski (Polska)