free templates joomla

DSF Kickboxing Team wzmacnia się Radosławem Paczuskim! Kolejne transfery w toku!

Radosław PaczuskiUtalentowany 23-letni zawodnik Muay Thai i Kickboxingu, Radosław Paczuski reprezentujący warszawski Uniq Fight Club fighter został kolejnym zawodnikiem rosnącego w siłę super teamu DSF Kickboxing Team. Uczestnik gal King of Kings i MFC, obok Kamila Ruty, Doroty Godziny i Łukasza Wichowskiego stanowić będzie o potędze nowo powstałego zespołu.

Radosław Paczuski to aktualny wicemistrz Europy Muay Thai IFMA 2014 z Krakowa. Jest także zdobywcą Pucharu Świata K-1 w 2013 roku, Mistrzem Polski w Kickboxingu w formule Low Kick 2015 i jest Uchodzi za jeden z największych talentów formuły K-1 w Polsce. W ostatnim występie na gali DSF Kickboxing Challenge "Polska vs Macedonia" w Arenie Ursynów w Warszawie pokonał Mateusza Rycerskiego.

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, nie jest to ostatni zawodnik jaki być może dołączy do DSF Kickboxing Team. Po imponującym zwycięstwie nad faworyzowanym Michałem Królikiem, spore szanse dostania się pod opiekę teamu ma Jan Lodzik z Tajfuna Legionowo. Podopieczny Tomasza Szczepaniuka, za nic ma przereklamowane sławy i mówiąc wprost: idzie po swoje. Współpraca z DSF może wywindować go na szczyt formuły K-1 w Polsce a być może i w Europie.

Prezes organizacji DSF Kickboxing Challenge Sławomir Duba i Dyrektor Sportowy Piotr Siegoczyński na pewno nie poprzestaną w poszukiwaniach. W tej chwili w kręgu zainteresowania są kolejne talenty polskiej sceny Kickboxingu i Muay Thai. Nie ma co ukrywać, że zaczyna się konkurencja o kolejnych atrakcyjnie i widowiskowo walczących zawodników. Będziemy informować o kolejnych transferach na niezwykle dynamicznie rozwijającym się rynku.