free templates joomla

Dołącz do Redakcji FightSport.pl

FightSport.pl W związku z systematycznym rozwojem naszego portalu, który nie byłby możliwy bez zaangażowania naszych Redaktorów, a także zwiększającą się liczbą gal, zawodów i innych wydarzeń w sportach walki, poszukujemy do współpracy osób, chcących spróbować swoje możliwości jako dzienniakrze portalu internetowego.

Jeśli chcesz tworzyć z nami liczący się i jeden z najdłużej działających portali informacyjnych na polskim rynku sportów walki, a jednocześnie potrafisz wywiązać się z przyjętych na siebie zobowiązań, jesteś sumienny w wypełnianiu obowiązków, to napisz do nas na adres info(małpka)fightsport.pl

Masz zainteresowania dziennikarskie lub fotoreporterskie?
Jedna z dyscyplin sportów walki jest Twoją pasją?


Poszukujemy osób chętnych do pisania wiadomości i artykułów, czyli takich, którym formułowanie myśli i przekazywanie ich w formie pisemnej, nie sprawia problemu.

Szukamy zarówno osób, które będą pisać własne teksty o aktualnych wydarzeniach ze świata sportów walki, ale również takich, które będą potrafiły przetłumaczyć newsy z zagranicznych mediów dla naszego portalu.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami to zachęcamy do przesłania zgłoszenia na adres info(małpka)fightsport.pl w treści podając następujące informacje:
- imię i nazwisko,
- miejscowość,
- rok urodzenia,
- telefon kontaktowy,
- adres e-mail,