free templates joomla

Aleksander Stawirej ze złotym medalem po MŚ Juniorów Starszych w Kickboxingu!

Aleksander Stawirej Jeden z zawodników Ziętek Team Brzeziny, Aleksander Stawirej, wywalczył złoty medal na Mistrzostwach Świata Juniorów Starszych w Kickboxingu, które odbyły się we Włoszech.

Poniżej informacja nadesłana przez Pana Mariusza Ziętka.

Aleksander Stawirej, zawodnik ZIĘTEK Team Brzeziny, w kategorii wagowej -91kg reprezentował Polskę na Mistrzostwach Świata Juniorów Starszych w Kickboxingu federacji WAKO, które odbyły się w Rimini w dniach 06-13.09.2014 r. Włochy.

Stoczył tam on dwa pojedynki w których pokonał reprezentanta Turcji Arat Mehmet Karakuz w drugim starciu przez ko oraz w finałowej walce zawodnika z Rosji  Marat Paratajev, który był mocnym punktem reprezentacji Rosji. Trener Kadry Narodowej Włodzimierz Trzeciak bardzo chwalił zawodnika z naszego klubu za jego zdecydowanie i konsekwentne realizowanie podczas walki planu taktycznego- „walczył jak natchniony” tak określił postawę Aleksandra w walce finałowej. Drużyna formuły full contact zdobyła 5brązowych medali 5 srebrnych i jeden złoty medal Aleksandra Stawireja To największy sukces Aleksandra w jego bogatej karierze kickboxerskiej  i bokserskiej. Ostatni złoty medal M. Świata dla Kaliskiego Powiatu zdobył Robert Ziętek w Teodozji na Krymie w 2000 r.

Klub ZIĘTEK Team Brzeziny 15 września rozpoczął nabór do szkoły boksu i kickboxingu dla dzieci od 6 roku życia. Zajęcia odbywać będą się w poniedziałki i środy o godz. 17:30 w Szkole Podstawowej w Brzezinach. Dodatkowe informację pod numerem tel. 607 942 400.