free templates joomla

Radosław Paczuski vs Constantin Tutu na KOK World GP 2014!

Paczuski vs TutuPolski zawodnik Kickboxingu i Muay Thai Radosław Paczuski z Garudy Muay Thai Warszawa, zmierzy się w pierwszej walce turnieju KOK World GP 2014 z największą gwiazdą mołdawskiego K-1, Constantinem Tutu. Ośmioosobowy turniej wagi do 86 kg w ramach gali będzie mieć miejsce 22-go marca w stolicy Mołdawii, Kiszyniowie.

20-letni Paczuski zanotował w 2013 roku kilka cennych wygranych, między innymi w Rosji na gali Grand Prix Russia Open 2013 w Kaliningradzie a także na kilku galach w Polsce. Dyskusyjną porażkę zaś poniósł na gali MFC 6 w Nowej Soli, gdzie uległ Danielowi Prokuratowi z Palestry Warszawa na zasadach Pro-Am w formule Muay Thai.

Konstantin Tutu, to aktualnie najlepszy mołdawski zawodnik wag półciężkich z bezprecedensową wygraną w dwóch podobnych turniejach. Jednak w 2013 roku poniósł dramatyczną porażkę z Ibrahimem El Bouni z Maroka, który znokautował go w pierwszych sekundach walki. Tutu pokonywał już polskich zawodników jak Stanisław Zaniewski w finale turnieju w 2011 roku i Grzegorz Lenart w 2012. Do tego pojedynku przystąpi jako faworyt.