free templates joomla

KSW 26: Nandor Guelmino vs Marcin Różalski!

Nandor GuelminoGala KSW 26 coraz bliżej, a w związku z tym "Federacja KSW" przedstawia kolejnych zawodników, których zobaczymy 22 marca 2014 w Warszawie.

Zapełnianie karty walk gali KSW 26 trwa. Dziś prezentujemy nazwisko zawodnika, który 22 marca skrzyżuje rękawice z byłym, utytułowanym zawodnikiem w formule K-1, Marcinem Różalskim. Przeciwnikiem popularnego „Różala” podczas warszawskiego wydarzenia będzie austriacki „The Hun”, Nandor Guelmino.

Niebawem na łamach naszego portalu zaprezentujemy wywiad z Austriakiem, a tymczasem polecamy naszą wcześniejszą rozmowę z tym fighterem: Nandor Guelmino przed UFC 165

- Nie widziałem walk Guelmino. Jedyny pojedynek, który oglądałem to był ten przeciwko Danielowi. Zbyt wiele o nim nie wiem. Na pewno wiem, że jest z Austrii. – wyznał Różalski. 

38-letni Gulemino w formule MMA walczy od 2007 roku. Do tej pory stoczył siedemnaście zawodowych walk z czego jedenaście wygrał, zanotował pięć porażek i jeden remis. W swojej karierze walczył m.in. z Semmy Schiltem, Joshem Barnettem i Polakiem Danielem Omielańczukiem. 

Mierzący sto dziewięćdziesiąt centymetrów wzrostu i ważący sto cztery kilogramy Austriak w 2013 roku podpisał kontrakt z organizacją UFC. We wrześniu tego samego roku stoczył swój pierwszy – i jak się później okazało jedyny – pojedynek właśnie z Omielańczukiem. Bój przegrał i kontrakt z amerykańskim potentatem mieszanych sztuk walki został rozwiązany. 

Walka przeciwko Guelmino będzie dla niepokonanego od 2012 roku Marcina Różalskiego siódmą zawodową walką w formule MMA i szóstą dla Federacji KSW. Jego aktualny bilans walk to cztery zwycięstwa i dwie przegrane. 

Pojedynek został zakontraktowany w kategorii ciężkiej na dystansie trzech pięciominutowych rund.