free templates joomla

KSW 26: Kamila Porczyk wystąpi na najbliższej gali!

Kamila PorczykWczoraj "Federacja KSW" udostępniła kolejną informację dotyczącą karty walk najbliższej gali KSW 26, która odbędzie się 22 marca 2014 w Warszawie.

Potrzebowaliśmy jednak dobrych kilkunastu godzin, aby ochłonąć z wrażenia jakie zrobiła na nas ta informacja, po przeczytaniu której zastanawialiśmy się czy nie jest to aby prima aprilis.

Dzisiaj jednak, w związku z brakiem dementi, dotarło do nas, że otrzymana wiadomość jest prawdziwa. Walka z udziałem Kamili Porczyk została dodana do karty głównej gali KSW 26. Kto będzie jej przeciwniczką, nie zostało jeszcze podane.

No cóż, nie będziemy pastwić się nad włodarzami KSW i rozstrząsać powodów jakimi kierowali się podejmując decyzję o zaangażowaniu sportsmenki, która z całą pewnością nie reprezentuje środowiska MMA, ani nawet sportów walki, a jako tzw. celebrytka, jest chyba jednak zbyt mało znana przeciętnemu telewidzowi, aby chciał zasiąść do oglądania gali, nie mówiąc już o zakupie PPV.

Możemy tylko stwierdzić, że szkoda, iż największa organizacja MMA w Polsce nie stawia na wypromowanie własnych gwiazd, młodych, zdolnych zawodniczek, które swoją przyszłość chcą związać z MMA, a których nie brakuje w polskich klubach.

Poniżej oficjalna informacja nadesłana przez "Federację KSW":

Zaczynamy uzupełniać kartę walk gali  KSW 26 , która już  22 marca  odbędzie się w warszawskiej hali Torwar. Do anonsowanych wcześniej m.in. Michała Materli, Karola Bedorfa, Marcina Różalskiego i innych dołączayła  Kamila Porczyk!

Kamila Porczyk to ikona kobiecego fitness sylwetkowegow Polsce. Na swoim koncie ma trzykrotne zwycięstwo w zawodach  Miss Universe Fitness  w latach 2003, 2006 i 2010 oraz liczne sukcesy w mistrzostwach Europy i Polski.

W 2013 roku Porczyk stoczyła swoją debiutancką walkę w formule MMA. Na gali Mix Fight 14 w Niemczech pokonała przez poddanie Janę Wagenhuber po niespełna trzech minutach walki. Federacja KSW postanowiła zakontraktować Kamilę i dać jej możliwość pokazania się w ojczyźnie.

KAMILA PORCZYK 
Wiek:  37 lat 
Wzrost:  169 cm 
Waga:  55 kg

Osiągnięcia: 
* Miss Universe Fitness 2010 
* Mistrzostwo Świata Federacji NABBA 2006 
* Miss Universe Fitness WFF 2006 
* Mistrzostwo Świata International Fitness Federation 2003  
* Miss Fitness of Poland 2002 
*II Vice Miss Fitness World 2001  
* Mistrzostwo Świata International Federation of Body Builders 2001  
* Mistrzostwo Świata International Federation of Body Builders 2000  
* Miss Fitness of Poland 1999  
* II Vice Miss Fitness of Europe 1999