free templates joomla

Konrad Bieńkowski vs Wiktor Brański na XVII Pucharze Polski Wushu!

Bieńkowski vs BrańskiJednym z najciekawszych wydarzeń XVII Pucharu Polski Wushu, jaki odbędzie się w Warszawie w dniach 16-go i 17-go listopada będzie pojedynek w sportowej rywalizacji Sanda, jednego z najbardziej utytułowanych zawodników tej formuły Konrada Bieńkowskiego z Warszawskiej Szkoły San Shou Leitai przedstawicielem młodego pokolenia Wiktorem Brańskim z Copacabana Warszawa. To będzie prawdziwe starcie doświadczenia i młodości. Pojedynek stoczony będzie w wadze do 65 kg.

Bieńkowski to dwukrotny uczestnik Mistrzostw Świata Wushu w Wietnamie i Chinach (2005 i 2007). Był także na Mistrzostwach Europy w  2008 roku. Startował w silnym w tej dyscyplinie Iranie na Pucharze Persji i wielu innych międzynarodowych imprezach. Był dwukrotnie Międzynarodowym Mistrzem Polski i trzykrotnie zdobywał Puchar Polski. Jest prawdziwą legendą polskiego Wushu i zapewne będzie chciał przekazać sporo wiedzy, młodszemu rywalowi a najlepiej zrobi to na polu walki.

Brański nie ma jeszcze tylu sukcesów, ale dwukrotne Mistrzostwo Polski i brązowy medal Mistrzostw Europy w 2012 roku pokazują, że mamy do czynienia z bardzo utalentowanych fighterem. Już w 2011 roku był drugi na ME w lekkim kontakcie Sanda. Startował już na zawodowych galach jak Kings Of Sanda w 2012 roku wygrywając z innym utalentowanym Mateuszem Janikiem. Jednak teraz czeka go jeszcze trudniejsze zadanie i poziom emocji będzie podniesiony. Wygra lepszy tego wieczora a fani Sztuk Walki już mogą się szykować na wielkie widowisko. Obok starcia mistrza świata w Kickboxingu Gerarda Lindera z Mateuszem Rajewskim, ten bój jawi się jako prawdziwa konfrontacja pokoleń.

Polski Związek Wushu jako organizator imprezy, gorąco zachęca do udziału w gali jak i wydarzeniach i to zarówno kibiców Sztuk Walki, kibiców sportu jak i zwykłych mieszkańców Warszawy. Kibiców zapewne ucieszy wiadomość, iż wstęp na halę będzie wolny, tak więc każdy zainteresowany będzie miał możliwość obejrzeć wszystkie wydarzenia bez limitów i opłat. Początek finałów i zawodowej gali to sobota 16-go listopada, godzina 19.30. Zapraszamy do hali Arena Ursynów!