free templates joomla

Zmiana werdyktu w walce Załęcki vs Pasternak po Clout MMA 5!

Zmiana werdyktu Załęcki vs Pasternak na Clout MMA 5Dzisiaj organizacja Clout MMA poinformowała o zmianie werdyktu w walce Denisa Załęckiego i Michała Pasternaka, która odbyła się w poprzednią sobotę, na gali Clout MMA 5. Zaraz po zakończeniu pojedynku ogłoszono, że  niejednogłośną decyzją sędziów walkę wygrywa "Wampir". Jak wynika z dzisiejszego oświadczenia organizacji, po walce Denis Załęcki zgłosił protest, który został rozpatrzony przez sędziów i po obejrzeniu zapisu wideo z walki uznano, że zakończyła się ona remisem.

Poniżej prezentujemy informację prasową nadesłaną przez organizatora.

Denis „Bad Boy” Załęcki zgłosił protest po walce z Michałem „Wampirem” Pasternakiem na CLOUTMMA 5. W skład osób rozpatrujących protest weszli sędzia główny Paweł Stasiak oraz sędziowie powołani Tomasz Haczyński i Marcin Klonowski. Po przeanalizowaniu pojedynku podjęto decyzję o zmianie większościowej decyzji na remis.

W odpowiedzi na protest Denisa „Bad Boya” Załęckiego sędzia Paweł Stasiak stwierdził, że jego punktacja pojedynku prezentowałaby się następująco: I runda 10-9 Załęcki, II runda 10-9 Załęcki, III runda 10-8 Pasternak.

- Decyzja sędziego w klatce jest zawsze ostateczna, a decyzją tą jest przeliczenie na nowo kart punktowych przez sędziów po zapoznaniu się z materiałem wideo i jednogłośny remis – napisał Stasiak w uzasadnieniu.

Zdaniem sędziego Tomasza Haczyńskiego, pojedynek również powinien być punktowany 28-28. - Moja ocena pod względem punktowym daje remis w stosunku 28-28. I według mnie walka powinna zakończyć się remisem – pisał w swojej argumentacji.

Trzeci z sędziów Marcin Klonowski utrzymał swoją decyzję spod klatki, punktując pojedynek 28-28.

Po analizie sędziów, werdykt pojedynku Denis Załęcki – Michał Pasternak został zweryfikowany jako jednogłośny remis.

Czy taka decyzja spotka się z akceptacją kibiców?

Zmiana werdyktu Załęcki vs Pasternak na Clout MMA 5     Zmiana werdyktu Załęcki vs Pasternak na Clout MMA 5

Zmiana werdyktu Załęcki vs Pasternak na Clout MMA 5     Zmiana werdyktu Załęcki vs Pasternak na Clout MMA 5