free templates joomla

Już dzisiaj jubileuszowa gala Babilon MMA 40 Lamparski vs Makarowski w Kopalni Soli ''Wieliczka''! Trailer!

Babilon MMA 40! Fightcard! Trailer! W sobotę 7 października Babilon MMA wraca do kultowej Kopalni Soli "Wieliczka". Swój najbliższy jubileusz - galę Babilon MMA 40 - polska organizacja organizuje 125 metrów pod ziemią w niesamowitej Komorze Warszawa. W walce wieczoru o mistrzowski pas w wadze lekkiej zawalczą Filip Lamparski i Mateusz Makarowski, a wcześniej w klatce pokażą się m.in. mistrz świata w kickboxingu Michał "Matrix" Królik, Krzysztof Mendlewski i Rafał Dudek. Transmisja na kanałach grupy Polsat.

Gala Babilon MMA 40 w Kopalni Soli „Wieliczka” kończy bardzo gorący okres organizacji prowadzonej przez Tomasza Babilońskiego i Przemysława Kroka. Poprzednie imprezy z numerkami 38 i 39 odbyły się kolejno 22 września w Chełmie i 30 września w Radomiu. Jubileuszowa gala w niesamowitej podziemnej oprawie to jedna z wizytówek Babilonu. Tego widowiska nie wolno przegapić!

AKTUALNA KARTA WALK Babilon MMA 40!
 
W Komorze Warszawa, 125 metrów pod ziemią, walczyło wielu znakomitych bokserów. Przed laty w kopalni soli jedną z pierwszych swoich walk w MMA stoczył Szymon Kołecki, nasz złoty medalista olimpijski w podnoszeniu ciężarów. Na 10. gali Babilon MMA podwójny tytuł zdobył tutaj Daniel "Rutek" Rutkowski, który dziś jest wielką gwiazdą KSW. Podobnych emocji i wielkiego sportu spodziewamy się na jubileuszowej 40. imprezie pod szyldem Babilon MMA. Warto to przeżyć na żywo w specjalnym anturażu, którego nie da się porównać z niczym innym – przekonuje Tomasz Babiloński, który od kilkunastu lat organizuje podziemne gale.

Gala Babilon MMA 40 w Wieliczce:
Termin: 7 października 2023, godz. 19:00
Miejsce: Kopalnia Soli "Wieliczka", Komora Warszawa
Transmisja: Super Polsat, Polsat Sport Fight oraz Polsat Box Go

TRAILER GALI BABILON MMA 40: