free templates joomla

GROMDA 14 GOAT vs LOOSE CANNON! Polska vs Anglia już w piątek!

GROMDA 14 GOAT vs CANNON Hitowe starcie! Przystojny drań i ulubieniec hardkorowych fanów Łukasz GOAT Parobiec z pewnością brutalnie i krwawo przywita brytyjskiego mistrza walk na gołe pięści i człowieka demolkę Luka LOOSE CANNON'a Atkina na GROMDA 14. Mocne starcie dwóch oldschoolowych bijoków. Będzie zabawa, będzie się działo i z pewnością będzie bolało.

GOAT to weteran gal GROMDA, zwycięzca turnieju i zdecydowanie jeden z najbardziej charyzmatycznych GROMDZIARZY. Brodaty gigant znany z żelaznej kondycji zdecydowanie zmierza w kierunku walki o pas mistrzowski GROMDA, który aktualnie jest w posiadaniu Mateusz DON DIEGO Kubiszyna.
GROMDA 14 KUP PPV

Luke LOOSE CANNON Atkin to 3-krotny mistrz walk na gołe pięści. Brytyjski champion, postrzeleniec z twierdzy York oraz nokautujący traveller z najszybszym KO na wyspach (zaledwie 7 sekund). Zahartowany awanturnik nocnych klubów oraz mocny rzemieślnik konkretnej awantury. Chce walczyć z najlepszymi bijokami z Polski, aby otrzymać szansę i zgarnąć kolejny mistrzowski pas.

Oficjalny trailer gali:


LOOSE CANNON. Demolka, więzienie, mistrzostwo i walki na gołe pięści. Oto jego historia. GROMDA.Człowiek demolka. Rozwali wszystko i każdego. Luke LOOSE CANNON Atkin 3-krotny mistrz walk na gołe pięści, brytyjski champion z twierdzy York. Swoje odsiedział, przeżył w życiu wiele awantur i rozwalił sporo łbów na ulicy. Chce walczyć z najlepszymi, żeby udowodnić że jest najlepszy.
 
GOAT. Papier toaletowy, bójki uliczne i walki na gołe pięści. Oto jego historia. GROMDA.Ulubieniec hardcorowych fanów. Polskie połączenie “One-Punch” Mickey'a z Tong Po, mistrz świata, dumny mąż i ojciec. Przystojny drań z wielkimi cojones. Kompan do browarku i chłopisko do spuszenia wpierdolu jeśli sytuacja tego wymaga. Jedyny w swoim rodzaju GOAT.
 
W imię zasad - PROMO WIDEO:


GROMDA 14
08.09.2023 - KUP PPV - https://gromda.tv

Czas na kolejny krwawy piątek! Liga mistrzów brutalnej rywalizacji, czyli elitarne walki na gołe pięści GROMDA powracają! GROMDA 14: PRAWO ULICY już 8 września.

Od kwadratowych piaskownic, bitek za szkołą, solówek pod garażami i ulicznych ustawek. Gdzie dobre chłopaki i dzielnicowe łobuzy hartowały swój charakter. Każdy facet miał swoje słowo, codziennie budował szacunek i kierował się prawem ulicy. Uliczny świat ze swoimi prostymi zasadami, podwórko które pożerało osiedlowych cwaniaczków, a środowisko nagradzało wytrwałych i twardych graczy.

Witamy w świecie walk na gołe pięści, GROMDA. Czas zebrać królów ulicy, chuliganów ze stadionów, legendy dzielnicy, hardych uliczników, fascynatów dobrej bitki i wyszkolonych łamaczy kości. Polskie chłopaki z blokowisk, awanturniczy travellerzy, angielscy zadymiarze, francuscy rozrabiacze oraz cała zgraja awanturników i nierządników. Będzie brutalnie, ostro i krwawo i ... nie będzie miękkiej gry! Już 8 września czas ponownie pogruchotać kości i polać juchy!