free templates joomla

GROMDA 13 DON DIEGO vs BALBOA! Za kulisami epickiej walki na gołe pięści!

GROMDA 13 Unikatowe i prywatne wideo pokazujące DON DIEGO i BALBOĘ przez 48 godzin przed samą walką oraz reakcję na gorąco w szatni po samej walce. Emocje, zachowanie i reakcje obu fighterów. Cisza i skupienie czy śmieszkowanie. Tego nie widziałeś podczas transmisji gali ani podczas wywiadów po samej walce. Teraz masz szansę to zobaczyć.

 
Najlepsi z najlepszych fighterów walk na gołe pięści. Najtwardsi i walczący zawsze do końca. Każdy z nich udowodnił, że ma waleczne serducho, stalowy charakter i wielkie cohones do mocnej bitki. Czas poznać najlepszego, niekwestionowanego i niepokonanego mistrza walk na gołe pięści GROMDA. Historyczne starcie, które zapisało nowy rozdział w historii i wyłoniło najtwardszego gościa w tej grze.

DON DIEGO, czyli pogromca TYSONA, karciciel chuliganów i profesor dający lekcję pokory dla samozwańczych bad boy-ów. Kontra BALBOA, król nokautu walk na gołe pięści, wściekły byk, żywa legenda oraz międzynarodowy champion.

Blokowiska, obskurne dzielnice, uliczne zaułki i mały ceglany świat. Szaro-bure, ale zajebiste. Solówki pod trzepakiem, awantury pod klubem i prawdziwe wariaty. Czas wrócić do reguł gry lat 90, gdzie czasem trzeba było dać w ryj aby samemu nie wylądować na glebie.

GROMDA: Walki na gołe pięści
Nie ma miękkiej gry.

Źródło: Informacja prasowa GROMDA