free templates joomla

Kompletna karta walk Babilon Boxing Show & K1 w Ząbkach! Lodzik vs Dąbrowski o pas IBA Inter-Continental!

Babilon Boxing Show & K-1 Ząbki W najbliższą sobotę w podwarszawskich Ząbkach odbędzie się kolejna edycja Babilon Boxing Show & K1. W walce wieczoru wystąpi Jan "Iron" Lodzik, który zmierzy się na dystansie 10 rund z Konradem Dąbrowskim. Stawką pojedynku będzie pas IBA Inter-Continental w kategorii super półśredniej. W karcie walk znalazło się jeszcze 5 starć zawodowych w boksie i K1 oraz 4 w boksie olimpijskim. Transmisja gali na kanałach grupy Polsat oraz w Polsat Box Go.


Pełna karta walk gali Babilon Boxing Show & K1 składa się z 10 pojedynków. Fani sportów walki znów mogą się spodziewać wyrównanych i efektownych zestawień. Poza starciem o mistrzowski pas pomiędzy Janem Lodzikiem (9-0) a wychowankiem Legii Konradem Dąbrowskim (11-3) w ringu pojawią się także znani z występów w Babilon MMA Maciej Smokowski oraz Bartłomiej "Bioły" Nowak, który zmierzy się w boksie z legendą polskiego kickboxingu Rafałem Dudkiem.

Kolejny pojedynek stoczy również niepokonany w K1 Piotr Stępień (6-0), który staje się naturalnym rywalem dla Lodzika mającego w posiadaniu mistrzowski pas Babilon, najpierw musi jednak pokonać Kristiana Nguyena. Ich kickbokserskie starcie może się odbyć w drugiej połowie roku. W tej samej formule kapitalnie zapowiada się także walka pomiędzy Marcinem Majewskim a Mateuszem "Benkiem" Białeckim.

Źródło: Informacja prasowa Babilon Promotion