free templates joomla

Babilon MMA 35 | Wawrzyniak vs Błeszyński 2. Mocna karta walk na gali w Jaworznie!

Babilon MMA 35 Poznaliśmy pełną kartę walk gali Babilon MMA 35, która odbędzie się 21 kwietnia w Jaworznie. W walce wieczoru Piotr Wawrzyniak przystąpi do pierwszej obrony mistrzowskiego pasa wagi średniej, a jego rywalem będzie serce Babilon MMA – czyli waleczny Adrian "Ares" Błeszyński.

Wcześniej kibice jak zwykle zobaczą szereg wyrównanych potyczek z cyklu 50-50 – między innymi starcia Lamparski-Krzewina oraz Makarowski-Zawadzki w kategorii lekkiej. Transmisja na kanałach grupy Polsat oraz w Polsat Box Go. Bilety w serwisie Eventim.
 

Chcemy być siłą numer 2 w Polsce, jeśli chodzi o MMA – nie ukrywa promotor Tomasz Babiloński. – Istniejemy już od 5 lat i zrobiliśmy w tym czasie aż 34 gale transmitowane w telewizji Polsat. Stawiamy na regularność i odważny matchmaking. Fani MMA chwalą sobie to, że można u nas oglądać wyrównane sportowe zestawienia, za które odpowiada Artur Gwóźdź. Często trafiają nam się prawdziwe perełki, które otrzymują szansę pokazania się szerszej publiczności i wybicia do największych światowych organizacji jak UFC, KSW, Oktagon, Ares i wiele innych. To oczywiste, że na tym etapie nie rywalizujemy z KSW, które jest na rynku od prawie dwudziestu lat i dysponuje zupełnie innym budżetem. My chcemy otwierać zawodnikom drzwi do wielkich karier i dawać kibicom wielkie sportowe emocje – podkreśla organizator.

Gala Babilon MMA 35 w Jaworznie:
Termin: 21 kwietnia 2023, godz. 19:00
Bilety: www.eventim.pl/artist/babilon-mma
Miejsce: Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie (ul. Grunwaldzka 80)
Transmisja: Super Polsat, Polsat Sport Fight oraz Polsat Box Go

Źródło: Informacja prasowa Babilon Promotion