free templates joomla

GROMDA 12 Osiedle lat '90! Oficjalny trailer!

GROMDA 12 Trailer Witaj na osiedlu lat 90-tych. GROMDA 12! Blokowiska, kultowy trzepak, bujanka na dzielni, pozytywne mordy i dzielnicowe łobuzy. Jeszcze nie tak dawno temu, gdzie nikt nie udawał kogoś kim nie jest. Osiedle weryfikowało pajaców i każdy cwaniak był wyjaśniany przy pierwszej solówce. Czasy gdy trzepanie było w konkretnych godzinach… ale kto by tego przestrzegał.
 
Czas wrócić do reguł gry lat 90-tych, gdzie czasem trzeba było dać w ryj aby samemu nie wylądować na glebie. Morda nie szklanka, zagoi się. Lata gdzie były proste i jasne zasady. Gdzie szacunek i charakter to były najmocniejsze karty.
 
Piątunio mordo. Zbieraj ekipę i wpadajcie na konkretne osiedlowe solówy. To będzie siwy dym i nie będzie miękkiej gry.

GROMDA 12: Osiedle lat '90 już 3 marca.
3.03.2023 - LIVE on PPV on GROMDA.tv

GROMDA 12: Osiedle lat '90 / Walki na gołe pięści

Jeszcze nie tak dawno temu, gdy nie było jeszcze orlików tylko piaszczysto-kępiaste boiska, na których chłopacy katowali piłkę całymi dniami, życie toczyło się między blokami. Nie było social mediów. Podwórko i przysłowiowy trzepak były centrum rozwoju kultury i sportu, integracji i edukacji życiowej młodego pokolenia.

To był czas spędzony głównie według podwórkowych zasad życia. Twardych, ale prostych. Nikt nie udawał kogoś kim nie jest, a każdy farmazoniarz czy cwaniak był wyjaśniany przy pierwszej solówce.

GROMDA 12, czyli witamy na osiedlu lat 90. To nowy anturaż nadchodzącej gali najlepszej federacji walk na gołe pięści.

Już 3 marca nadchodzi krwawy piątek, czyli GROMDA 12 w klimacie lat 90. Blokowiska, obskurne dzielnice, uliczne zaułki i mały ceglany świat. Szaro-bure, ale zajebiste. Solówki pod trzepakiem, awantury pod klubem i prawdziwe wariaty. Czas wrócić do reguł gry lat 90, gdzie czasem trzeba było dać w ryj aby samemu nie wylądować na glebie. Lata gdzie były proste zasady i prawdziwe życie. Gdzie szacunek i charakter to były najmocniejsze karty… a nie wirtualne kozaczenie, którego czar szybko pryska.

Nowy klimat. Znany świat. Tak samo twardzi uliczni wojownicy.

Najlepsza federacja walk na gołe pięści. Czas na krwawy piątek! Brutalne i widowiskowe starcia na gołe pięści uliczny wojowników, legend dzielnicy oraz mistrzów w swoich dziedzinach! Czas poznać kto jest największym graczem. Kto ma charakter, jaja ze stali i trochę szczęścia.
GROMDA. Nie ma miękkiej gry.

Źródło: Informacja prasowa GROMDA