free templates joomla

Babilon MMA 31! Pełna karta walk gali w Grodzisku Mazowieckim!

Babilon MMA 31 - karta walk Organizacja Babilon MMA podała pełną kartę walk gali Babilon MMA 31, która odbędzie się 28 października w Grodzisku Mazowieckim. W pojedynku wieczoru do klatki powróci serce organizacji - Adrian Błeszyński. Śląski wojownik zaleczył wszystkie kontuzje i kilka tygodni temu w dobrym stylu wygrał zawodową walkę bokserską na gali Babilon Boxing Show w Bielsku-Białej. Rywalem "Aresa" na Babilon MMA 31 będzie Dagomir "Dago" Zimmer.


Wcześniej kibice zobaczą kapitalne starcie w K-1 pomiędzy dwoma mistrzami - Jan "Iron" Lodzik sprawdzi się z Maciejem Zembikiem. W klatce wystąpią również tacy zawodnicy jak Bartłomiej Kopera, Piotr "Tadek" Drozdowski i Szymon Rakowicz. Bilety na Eventim.pl, transmisja na kanałach grupy Polsat oraz w Polsat Box Go.

Gala Babilon MMA 31 otworzy nową halę widowiskowo-sportową w Grodzisku Mazowieckim. Kibice mogą liczyć na świetną oprawę, wielkie emocje i bardzo mocne walki. Oprócz starcia Błeszyński vs Zimmer, które z pewnością bardzo szybko zamieni się wojnę w klatce, wyśmienicie zapowiada się także potyczka dwóch kapitalnych kickbokserów. 27-letni Jan Lodzik jest niepokonany w boksie (9-0), a w swojej koronnej dyscyplinie K-1 legitymuje się bilansem zawodowym 15-3. "Iron" ma na koncie pasy mistrza Polski oraz federacji DSF Kickboxing Challenge, a jako amator trzykrotnie wygrywał Puchar Świata i zdobywał medale mistrzostw Europy i świata. Tak samo utytułowany jako kickbokser jest jego najbliższy przeciwnik, 30-letni Maciej Zembik (21-9), który zgromadził tytuły MFC oraz WKN, a oprócz tego cały czas aktywnie i regularnie startuje w K-1, podczas gdy Lodzik bardziej skupia się na zawodowym boksie. Ich potyczka może być ozdobą gali Babilon MMA 31.

Karta walk gali Babilon MMA 31 w Grodzisku Mazowieckim:

Walka wieczoru w wadze średniej (do 84 kg):
3 x 5 min - Adrian "Ares" Błeszyński vs Dagomir "Dago" Zimmer

Walka K-1 w limicie do 65 kg:
3 x 3 min - Jan "Iron" Lodzik vs Maciej Zembik

Walka w umownym limicie do 73 kg:
3 x 5 min - Bartłomiej Kopera vs Jesus "Paraguaio" Ocampos

Walka w umownym limicie do 88 kg:
3 x 5 min - Piotr "Tadek" Drozdowski vs Paweł Całkowski

Walka w wadze piórkowej (do 66 kg):
3 x 5 min - Szymon Rakowicz vs Adam Łazowski

Walka w wadze ciężkiej (do 120 kg):
3 x 5 min - Maciej "Smok" Smokowski vs Mateusz "Arni" Paskuda

Walka w wadze ciężkiej (do 120 kg):
3 x 5 min - Michał "Benek" Bednarski vs Paweł Oleszczuk

Walka semi-pro w wadze półciężkiej (do 93 kg):
3 x 3 min - Jakub Szklarczyk vs Michał Witkowski

Walka semi-pro w wadze półśredniej (do 77 kg):
3 x 3 min - Daniel Maladyn vs Rafał Radosz

Transmisja: kanały grupy Polsat oraz Polsat Box Go

Źródło: Babilon MMA