free templates joomla

PRIME 4: Królestwo już 26 listopada! Popek, Don Kasjo, Zusje i Bagietka w walkach wieczoru! I konferencja już 23 października!

PRIME SHOW MMA 4 - I Konferencja Prasowa Pierwsza konferencja gali PRIME 4: Królestwo odbędzie się już 23 października o godz. 18. Podczas wydarzenia poznamy pełną kartę walk oraz dojdzie do pierwszych konfrontacji zwaśnionych zawodników. Już znamy dwa główne zestawienia i jedną postać drugiego co-main eventu. Jest nią jedyny i niepowtarzalny szef Bagietka.

Walką wieczoru gali będzie pojedynek w formule bokserskiej pomiędzy włodarzem PRIME i gwiazdą freakfightów Don Kasjo a czołowym polskim raperem Popkiem. W pierwszym co-main evencie zmierzą się dwie kontrowersyjne influencerki Zusje i Monika Godlewska. Starcie zakontraktowane na dystansie trzech rund w formule MMA. W drugim co-main evencie Bagietka stanie przed największym wyzwaniem w swojej karierze. Jego rywala poznamy w ciągu kilku dni.

Pierwsza konferencja przed PRIME 4 odbędzie się już w niedzielę (23 października) o godz. 20 w Warszawie. Transmisja odbędzie się na kanale Youtube PRIME SHOW MMA. Konferencje przed galami PRIME już teraz są uznawane jako legendarne, tym razem nie będzie inaczej!

Czwarta edycja gali PRIME SHOW MMA odbędzie się już 26 listopada w Szczecinie! Bilety na to wydarzenie są już dostępne w serwisie Eventim: https://www.eventim.pl/artist/primeshowmma. PRIME 4: Street Figher odbędzie się w szczecińskiej Netto Arenie, mogącej pomieścić 6 tysiąca widzów.

Aktualna karta walk:

Damian STIFLER Zduńczyk vs Adam SOROKO
Kasjusz DON KASJO Życiński vs Paweł POPEK Mikołajuw  
Kamila ZUSJE Smogulecka vs Esmeralda GODLEWSKA
Anna IFBB Andrzejewska vs Ewa PIĄTKOWSKA
Michał BAGIETA Gorzelańczyk vs TBA

Źródło: Informacja prasowa Prime Show MMA