free templates joomla

Pojedynek Kacpra Matyszewskiego z Adrianem Wieliczko pierwszym zestawieniem AFN 14!

AFN 14 Matyszewski vs WieliczkoPierwszym ogłoszonym pojedynkiem gali AFN 14, która 29 lipca 2022 roku odbędzie się w Kołobrzegu, jest walka między Kacprem Matyszewskim oraz Adrianem Wieliczko. Obaj Panowie zadebiutowali podczas gali AFN 12 w Gliwicach.

Młody reprezentant klubu Mighty Bulls Gdynia - Kacper Matyszewski wykazał się wówczas znaczącą przewagą nad rywalem pokonując go w pierwszej rundzie przez duszenie zza pleców. Zawodnik ma na swoim koncie także Mistrzostwo Pomorza Time of Masters i Mistrzostwo Polski Time Of Masters.

Naprzeciwko niego w oktagonie AFN 14 zobaczymy Adriana Wieliczko - zwycięzcę turnieju Road To Armia, który zagwarantował mu wejście do federacji Armia Fight Night. Zawodnik ma stoczonych 20 walk amatorskich w formule MMA, z czego tylko jedna zakończyła się dla niego porażką. Do osiągnięć Wieliczko można dopisać także zwycięstwa w zawodach BJJ i ALMMA.

Tym razem różnica warunków fizycznych między zawodnikami jest znacząca. Mierzący 183 cm wzrostu Matyszewski jest o 14 cm wyższy od Wieliczko.

Bilety dostępne na stronie ticketos.pl
Transmisja gali w TVP SPORT