free templates joomla

RED wypada z walki na Prime 2! Udar mózgu prawdopodobną przyczyną!

PRIME SHOW MMA 2 - RED Niepokojące wieści napłynęły od REDA, który 9 lipca miał zmierzyć się w debiucie z Piotrem Kałuskim na PRIME 2 Kosmos. Raper po powrocie z treningu źle się poczuł i trafił do szpitala.

Jeszcze w środę Red brał udział w programie "Zadyma", w którym było bardzo gorąco między nim, a jego rywalem Piotrem Kałuskim. Popularny "Były Ochroniarz oszusta z Tindera" jednak nie zawalczy z raperem. Powodem jest ciężka sytuacja zdrowotna Ernesta Ivandy.

"Wczoraj po treningu, podczas jazdy samochodem poczułem zdrętwienia w rękach i nogach. Silne zawroty głowy spowodowały, iż wylądowałem w szpitalu. Wstępna diagnoza: udar niedokrwienny mózgu, zdrętwienie lewej strony mojego ciała. Zostanę tu około 8 dni. Będę informował na bieżąco o moim stanie zdrowia" - relacjonuje Red.


Obecnie trwają poszukiwania zastępstwa dla Piotra Kałuskiego. Pojawiło się już kilka nazwisk, więc najprawdopodobniej jego występ nie jest zagrożony.

Druga konferencja przed PRIME 2 odbędzie się już w poniedziałek, 4 lipca o godzinie 20.00 w Warszawie.

Kolejna gala PRIME SHOW MMA odbędzie się już 9 lipca w Gdyni! Bilety na to wydarzenie są już dostępne w serwisie Eventim: https://www.eventim.pl/artist/primeshowmma. Po sukcesie pierwszej gali, na której kibice zgromadzeni w Atlas Arenie oraz subskrybenci PPV mogli podziwiać 12 walk, PRIME wraca z kolejny uderzeniem. PRIME 2: KOSMOS odbędzie się na Gdynia Arena, mogącej pomieścić 5,5 tysiąca widzów. PPV jest dostępna na stronie: https://primemma.tv.

Aktualna karta walk:
Norman Parke vs Grzegorz "Szuli" Szulakowski
Bombardier  vs Stifler
Marcin Wrzosek vs Arab
Paweł Tyburski vs Soroko
Dominika Rybak vs Klaudusiek
Kapela vs Skolim
Maciej Rataj vs Dzik
Mateusz "Milu" Mil vs Mikołaj Jędruszczak
Piotr Kaluski vs TBA

Źródło: Informacja prasowa Prime Show MMA