free templates joomla

HIT! BALBOA vs GODBEER o pas mistrza walk na gołe pięści!!! GROMDA 9 już 10 czerwca!

BALBOA vs GODBEER na GROMDA 9BALBOA vs GODBEER o pas światowego mistrza walk na gołe pięści GROMDA, czyli największego sk*rwiela w tej grze! Polski król nokautu kontra brytyjski czempion i weteran UFC. To będzie epicka bitka na GROMDA 9!

GROMDA 9 już 10 CZERWCA.
KUP PPV na www.GROMDA.tv

Nieważne jak mocno bijesz ale jak dużo jesteś w stanie znieść i nadal iść do przodu. Bartłomiej "BALBOA" Domalik to polski wściekły byk, waleczny jak filmowy Rocky oraz twardy jak Żelazny Mike Tyson. Bartłomiej Domalik wywodzi się z kickboxingu, członek Kadry Narodowej. Popularny „Balboa” trenuje u Łukasza Jarosza, mistrza świata oraz legendy polskiego kickboxingu. Na gali GROMDA 7 pokonał przez nokaut w wielkim finale Dawida „MAXIMUSA” Żółtaszka zgarniając główną nagrodę w postaci 100 tys. złotych. Wcześniej mierzył się z BOYKĄ, MARIO i GLEBĄ wszystkich pokonując efektownie przed czasem.

BALBOA, zanim trafił na ring GROMDY, z sukcesami startował w kickboxingu. Wywalczył dwa tytuły mistrza Polski, brązowy medal Pucharu Świata oraz startował w biało-czerwonych barwach w mistrzostwach świata i Europy. - Na mistrzostwach Europy zostałem oszukany przez sędziów i straciłem chęć do rywalizacji w amatorskim kickboxingu. Ciężko trenowałem. dużo zainwestowałem w przygotowania i zostałem okradziony z dobrego wyniku na tym turnieju. Wtedy skupiłem się na zawodowym kickboxingu, można było mnie zobaczyć - opowiada Domalik.

Przeciwnikiem popularnego BALBOY będzie Mark "THE HAND OF" Godbeer, weteran UFC, światowy mistrz walk na gołe pięści i mistrz MMA. Mierzący prawie 2 metry wzrostu, doświadczony i niesamowicie niebezpiezpieczny będzie największym wyzwaniem w karierze bijoka z Polski. Sam Mark zapowiada, że jest gotowy, przyjeżdza do Polski po pas i po to aby mierzyć się z najlepszymi. Charyzmatyczny, głośny i pewny siebie Brytyjczyk to zdecydowanie przeciwieństwo cichego i spokojnego Polaka.

Mark Godbeer jest brytyjskim pięściarzem walk na gołe pięści oraz weteranem największych organiacji MMA na świecie m.in. UFC, Bellator MMA, Absolute Championship Akhmat i BAMMA. Jest byłym mistrzem wagi ciężkiej BAMMA. Styl bycia i życie Godbeera przypomina trochę życie najlepszego pięściarza wagi ciężkiej na świecie czyli Tysona Furiego. Jak sam Mark powiedział: - „Nigdy nie chodziłem na siłownię, dopóki nie skończyłem 25 lat. Nigdy nie wszedłem na żadną salę spoBALBOA vs GODBEER na GROMDA 9rtów walki, dopóki nie skończyłem 25 lat. W zasadzie cały czas piłem i się biłem. Wiesz, nadal lubię strzelić piwko. Teraz nie będę kłamać. Był natomiast taki moment, że siedziałem w pubie, w moje 25 urodziny, oglądałem telewizję i akurat leciało UFC. I powiedziałem do mojego kumpla „Zrobię to” i to zrobiłem. Zostałem mistrzem MMA i mistrzem walk na gołe pięści."


Już 10 czerwca GROMDA 9. Brutalne i krwawe starcia na gołe pięści współczesnych wojowników! Czas poznać kto jest największym graczem. Kto ma charakter, jaja ze stali i trochę szczęścia.

Najlepsza federacja walk na gołe pięści! Walka o pas mistrzowski najtwardszego fightera w walkach na gołe pięści, wielki finał turnieju o 100 tysięcy złotych oraz historyczne starcie 5 na 5 czyli Polska kontra reszta świata.

Brutalne i krwawe starcia na gołe pięści współczesnych wojowników! Czas poznać kto jest największym graczem. Kto ma charakter, jaja ze stali i trochę szczęścia.

Podczas gali odbędzie się wielki finał turniej walk w którym zobaczymy starcie MARIO vs GOAT. W walce wieczoru o pas mistrzowski GROMDA do walki stanie nokautujący BALBOA. Mocni, bitni i waleczni bijocy. Uliczni wojownicy kontra sportowcy.

Nie zabraknie oczywiście super fightów i nowych bitnych fighterów. Tym razem będą to starcia międzynarodowe. Nowa oprawa, nowy anturaż. To będzie ostra jazda. Uwaga! Nokauty gwarantowane.

Nie czekaj. Kup dostęp i oglądaj elitarne walki na gołe pięści na GROMDA.tv