free templates joomla

Będzie KRWAWO! GÓRAL wraca na gali GROMDA 9!

GÓRAL wraca na GROMDA 9Walczący do końca i dający najkrwawsze walki na galach GROMDA, GÓRAL wraca do gry! Jeden z najtwardszych bijoków walk na gołe pięści. Jak filmowy Rocky, idący zawsze na żywioł. Bez kalkulacji i oszczędzania się. Głodny kolejnych brutalnych i krwawych starć.

Jego starcie z NIEDŹWIEDZIEM jest najlepiej oglądamy pojedynkiem walk na gołe pięści. Aktualnie prawie 7 milionów obejrzało ją na Youtubie:GROMDA 9 już 10 CZERWCA. NA ŻYWO w PPV na www.GROMDA.tv
 
Najlepsza federacja walk na gołe pięści! Walka o pas mistrzowski najtwardszego fightera w walkach na gołe pięści, wielki finał turnieju o 100 tysięcy złotych oraz historyczne starcie 5 na 5 czyli Polska kontra reszta świata.

Brutalne i krwawe starcia na gołe pięści współczesnych wojowników! Czas poznać kto jest największym graczem. Kto ma charakter, jaja ze stali i trochę szczęścia.

Podczas gali odbędzie się wielki finał turniej walk w którym zobaczymy starcie MARIO vs GOAT. W walce wieczoru o pas mistrzowski GROMDA do walki stanie nokautujący BALBOA. Mocni, bitni i waleczni bijocy. Uliczni wojownicy kontra sportowcy.

Nie zabraknie oczywiście super fightów i nowych bitnych fighterów. Tym razem będą to starcia międzynarodowe. Nowa oprawa, nowy anturaż. To będzie ostra jazda. Uwaga! Nokauty gwarantowane.

Czym jest GROMDA?

Wydarzenie wyróżnia się szczególnie zasadami. Z pewnością pierwszym aspektem, który na rynku spowodował zaciekawienie kibica, był mały ring 4×4. Dobrym punktem były także cztery rundy po dwie minuty i piąta runda do końca. W pierwszych czterech odsłonach zawodnik może odpocząć, a jego ciosy po wznowieniu znowu są dynamiczne i tym samym zwiększa się możliwość nokautu. Oczywiście, jeżeli w ciągu 8 minut nie dojdzie do rozstrzygnięcia, piąta runda zdecyduje o końcu i pojedynek zakończy się zapewne wycieńczeniem przeciwnika, który nie będzie w stanie przyjmować ciosów. Do wszystkiego dochodzi brak kategorii wagowych.

Źródło: Informacja prasowa GROMDA