free templates joomla

Gala East Side Fight 3 już 20 maja w Białymstoku! Zapowiedź wydarzenia!

EAST SIDE FIGHT 3 PLAKATJuż 20 maja 2022 roku w Białymstoku odbędzie się trzecia edycja gali sportów walki East Side Fight.
Pomysłodawcą gali jest Shihan Piotr Sawicki, ze Sport Club Karate, przedstawiciel na Polskę organizacji IKO Nakamura, mistrz świata karate kyokushin, trener i promotor sportów walki.

Gala ESF 3, tak jak dwa poprzednie wydarzenia tego cyklu, zagości w prestiżowym gmachu Opery i Filharmonii Podlaskiej.
Program tego wydarzenia wypełnią pojedynki w takich formułach jak MMA, Muaythai, Kickboxing oraz, drogie sercu organizatora, starcia w Karate Kyokushin z udziałem światowej klasy mistrzów karate.  
 
W walce wieczoru, w formule MMA, wystąpi pochodzący z Białegostoku mistrz jednej z brytyjskich organizacji MMA, Łukasz Świrydowicz.
 
W pojedynku poprzedzającym walkę wieczoru, w formule Muaythai, zobaczymy Cezarego Zugaja jr. z klubu White Bears Białystok, który zmierzy się z silnym Litwinem, Samuelisem Sorochovasem, reprezentującym kowieński klub Dainralfas.

W jednej z walk tego wydarzenia, w formule kickboxingu, Litwin, Benas Sorochovas, również z klubu Dainralfas, walczyć będzie z Maciejem Grzegorzewskim z klubu Viking Białystok, utytułowanym białostockim kickboxerem.

Obaj Litwini to bracia będący etatowymi uczestnikami gal King of Kings. Konfrontacja z Polskimi SEMINARIUM Z SEMMY SCHILTEMzawodnikami rysuje się więc bardzo ciekawie.
 
Dużo emocji budzi pojedynek kickboxerski Wiktora Adamskiego, rezprezentującego klub Shodan Zduny, z zawodnikiem z Holandii Sakvana Araba, w którego narożniku zobaczymy legendę K-1, fightera i doskonałego trenera, a także aktora filmów akcji, Semmy Schilta.

W pojedynkach karate zmierzą się między innymi: Mistrz Świata i Mistrz Europy z Ukrainy, Maksim Maksimov. Z polskich gwiazd Karate możemy liczyć po raz drugi na udział Patryka Sypienia oraz debiutującego na gali East Side Fight, Macieja Mazura. W innych walkach karate zobaczymy: Szymona Ołpińskiego i Mateusza Pucha.

Oprawę muzyczną zapewni japoński zespół „Cakes'n Ale”, którego liderką jest Mako Kawamoto, córka Sosui Makoto Nakamury, twórcy organizacji IKO Nakamura, dwukrotnego mistrza świata karate, prawdziwej legendy karate kyokushin.
 
Bilety na Galę:
Bilety w cenie od 79 zł dostępne będą na stronie Opery i Filharmonii Podlaskiej
Gala rozpocznie się o godzinie 20.00 w dniu 20 maja 2022 roku

SEMINARIUM Z LEGENDĄ K-1 SEMMY SCHILTEM

Ogromną niespodzianką jest możliwość uczestniczenia w Otwartym Seminarium, które poprowadzi 4-krotny mistrz K-1, znakomity karateka, mierzący 212 cm Semmy Schilt.
Seminarium odbędzie się  w dniu 21.05.2022 roku.

Zapisy na Seminarium
zgłoszenie zawierające imię i nazwisko, wiek oraz posiadany stopień w danej dyscyplinie proszę wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Koszt seminarium
199 zł

Dodatkowe informacje pod nr tel 603539283 oraz 694523263

Na Galę East Side Fight 3 zapraszają organizatorzy
Sport Club Karate oraz Województwo Podlaskie  https://www.facebook.com/wojpodlaskie/