free templates joomla

Wielki rewanż Wrzosek vs Hari na Glory 80 w marcu!

Hari vs Wrzosek 2 Glory 80Już 19 marca tego roku dojdzie do wielkiego rewanżu polskiego fightera Arkadiusza Wrzoska (13-5, 8 KO) i legendy K-1 Badra Hari (106-16, 92 KO). Oficjalnie ogłosiła to największa światowa organizacja walk kickboxerskich jaką jest holenderska Glory Kickboxing. Przypomnijmy, że we wrześniu ubiegłego roku, podczas gali Glory 78 w Rotterdamie w Holandii, Polak po trzech nokdaunach i liczeniach był już niemal "poza pojedynkiem", gdy wyprowadził swoje firmowe lewe kopnięcie na głowę i Marokańczyk padł na deski.

Ta akcja była "Nokautem Roku" w Glory Kickboxing i obok KO Taja Superbona na gwieździe K-1 MAX Giorgio Petrosyanie w ONE Championship, to jeden z dwóch najbardziej spektakularnych nokautów w sportach stójkowych (Kickboxing/Muaythai). Polak tocząc trzecią walkę w GK stał się jedną z największych sensacji światowych ringów.

Nic dziwnego, że tak upokorzony Hari będący najpopularniejszą gwiazdą Glory dążył do rewanżu i takowy otrzyma na Glory 80, która odbędzie się w hali Trixxo Arena w Hasselt w Belgii. Gala będzie powrotem organizacji do Belgii od czasu gali Glory 39 Brussels w 2017 roku.

Jak informuje organizacja na swojej stronie, więcej szczegółów na temat pełnej karty walki i sprzedaży biletów pojawi się wkrótce. Kibice mogą już zarejestrować się, aby otrzymywać aktualizacje dotyczące sprzedaży biletów. Polacy mieszkający w Belgii czy Holandii, prawdopodobnie będą także mieli okazję wesprzeć naszego rodaka w tych zmaganiach na żywo, co serdecznie polecamy.