free templates joomla

Debiut Jacka Murańskiego i kolejny powrót Marcina Najmana na Elite Fighters 2

Elite Fighters 2 Murański i Najman Po ogromnym sukcesie pierwszej gali Elite Fighters, której spektakularny nokaut w wykonaniu Mateusza Murańskiego na Mielonidasie (chwilę po walce wieczoru z Warszawskim Dresikiem) rozgrzał Internet do czerwoności – zdecydowaliśmy się na kolejny krok.

Przed Tobą najbardziej oczekiwana i kontrowersyjna walka w historii freak fightów – debiut Jacka Murańskiego oraz kolejny powrót Marcina Najmana w nieoczywistej formule Last Man Standing, czyli walce na gołe pięści bez limitu czasowego. Typowe „tego się nikt nie spodziewał” tutaj nie wystarczy. Umowy podpisane. Czas na pokazanie woli walki i charakteru.

Pierwszy raz dajemy możliwość szerszej publiczności na obecność na żywo przy tak historycznym evencie. W najbliższym czasie ogłosimy kolejne walki zestawienia II gali Elite Fighters – walka Każdy na Każdego, walka Kobiety z Mężczyzną, walka 2 na 1, starcie programów Love Island z Hotel Paradise, Królowych Życia z Warsaw Shore, najmocniejsi polscy Truckerzy oraz zagraniczny zawodnik, który przed walką wykona baaaardzo długi lot w naszym kierunku to dopiero początek.

Co będzie na końcu? Relaks, uśmiech, emocje, adrenalina, pot, krew i łzy, a także radość z sukcesu i smutek z porażki. Bądź częścią federacji, w której to niezależni sędziowie decydują o wyniku bez zbędnych nacisków. Bądź częścią federacji, która zaskakuje nawet w dniu gali i daje więcej, niż obiecuje. Spodziewaj się niespodziewanego i po prostu bądź z nami, bo właśnie to my tworzymy historię nieprzewidywalności właśnie z takimi ludźmi jak Ty.

Gotowy na emocje, których się nie spodziewasz i których nazwać nie potrafisz?
Bądź gotowy na wszystko. Nieprzewidywalność to właśnie Elite Fighters.

Z biletem VIP otrzymujesz dostęp do cateringu oraz oczywiście do wyjątkowej strefy, w której spotkasz wielu znanych i lubianych gości z pierwszy stron gazet, TV i Internetu. To okazja na krótką pogawędkę lub zdjęcie.

Bilety w cenie od 1000 zł to również dodatkowa zabawa na Afterparty wraz z zaproszonymi gośćmi oraz zawodnikami Federacji.

Osoby małoletnie (powyżej 12 roku życia) mogą uczestniczyć w wydarzeniu tylko i wyłącznie pod opieką osoby dorosłej (na jej odpowiedzialność). W wieku powyżej 16 lat (uczestnictwo samodzielne) pod warunkiem posiadania dokumentu potwierdzającego wiek.

Wydarzenia towarzyszące

Time To Fight – 28.01.2022, 20:00
To gala, która odbędzie się 28 stycznia 2022 na otwartym Youtube kanału Elite Fighters i będzie udostępniana za darmo dla wszystkich zainteresowanych. To system turniejowy będą przepustką do kolejnych edycji gal Elite Fighters. W każdym zmierzy się 8 mężczyzn i 4 kobiety.

Targi Elite Sports Expo – 29-30.01.2022, 10:00-17:00
Podczas weekendu, w którym odbywać się będą nasze gale (29-30 stycznia 2022) zapraszamy do odwiedzenia targów sportowych związanych ze sztukami walki oraz zdrowym żywieniem. Suplementy, catering, odzież, sprzęt, trenerzy, ambasadorzy i wiele wiele więcej...

Bilety do nabycia: https://elitefighters.kupbilecik.pl/