free templates joomla

Martyn Ford i Irański Hulk zmierzą się w boksie na London's Calling Ford vs Hulk

Ford vs HulkMimo wielu zapowiedzi, obietnic, a nawet wizyt w naszym kraju słynny Martyn Ford - brytyjski kulturysta, model fitness, aktor oraz trener personalny, nie zawalczy w najbliższym czasie w polskiej KSW, ale za to wystąpi podczas bokserskiego eventu organizowanego przez Boxstar Celebrity o nazwie London's Calling Ford vs Hulk. Wydarzenie odbędzie się w stolicy Wielkiej Brytanii w dniu 2-go kwietnia 2022 roku.

Rywalem 39-letniego potężnego (203 cm/140 kg) kulturysty będzie "Irański Hulk", czyli Sajad Gharibi. 29-latek z Iranu mierzy "tylko" 188 cm, ale ma monstrualna wagę blisko 180 kg. O ich walce mówiło się od trzech lat, ale nikt nie potrafił tego zorganizować. Pomijając nawet czas koronawirusowy.

Co prawda zawsze brany był pod uwagę wariant walki w MMA, ale być może tu leżał problem? Ostatecznie zmierzą się na bokserskich zasadach. Nie jest znany dystans, ani póki co - czas walki. Te szczegóły poznamy zapewne niebawem.

Do polskiej organizacji Ford był przymierzany wielokrotnie i wiele mówiło się o jego debiucie. Pierwotnie miał być szansą na podbój brytyjskiego rynku przez KSW i także solidną sprzedaż PPV z uwagi na popularność. Ostatecznie jednak te plany zostały zawieszone lub całkowicie porzucone. Opcja bokserska na pewno daje mu duże szanse na wygraną. Jedną z osób zaangażowanych w szkolenie Forda jest holenderski mistrz Glory Kickboxing, Rico verhoeven.
 
Autor: Tomasz Majewski