free templates joomla

Sławomir Rawiński przywita w klatce Marcina Politę na AFN 11 w Łodzi!

AFN 11 Polita vs Rawiński Na jubileuszowej edycji gali 16 lipca była pierwsza wymiana spojrzeń między tymi dwoma zawodnikami wagi ciężkiej, teraz czas na konfrontację w klatce! Znany kibicom AFN Sławomir „Rawa” Rawiński zawalczy na jedenastej edycji gali, poświęconej ku upamiętnieniu odzyskania suwerenności kraju. Jego rywalem będzie Marcin Polita – dwukrotny Vice Mistrz Polski w podnoszeniu ciężarów, trenujący w Warszawskim Centrum Atletyki pod okiem Daniela Omielańczuka, Anzora Azhieva i Andrzeja Cytrynowicza.  

W przeszłości trenował krav magę. Będzie to jego debiut w mieszanych sztukach walki.  Rawińskiego ostatni raz mogliśmy podziwiać w klatce w lipcu tego roku na AFN z numerem 10 w Żywcu – dzielił wówczas plac boju z Łukaszem Markowskim. Walka zakończyła się w pierwszej rundzie na korzyść Rawińskiego.  Na swoim koncie pod sztandarem Armia Fight Night ma zwycięstwo nad Dominikiem Dąbrowskim, a i w pojedynku z Michałem Szczerbatym to ręka Rawińskiego powędrowała ku górze w geście zwycięstwa.

Czy Sławomir Rawiński dopisze sobie kolejne zwycięstwo do rekordu?
Marcin Polita także jest mocno zdeterminowany by dobrze się zaprezentować w debiucie, zatem czeka nas elektryzujące starcie!

Źródło: Informacja prasowa AFN