free templates joomla

Sylwester Miller vs Bogdan Barbu i Klaudia Syguła na AFN 11!

AFN 11 Miller vs Barbu Na gali AFN 11 "Bitwa o Niepodległość" dojdzie do konfrontacji Sylwestra Millera i Bogdana Barbu. Miller pokazał wielkie serce do walki na jubileuszowej edycji gali w lipcu tego roku, po ciężkim boju pokonując decyzją sędziów Rafaela Hudsona. Dopisał do swojego rekordu dziesiąte zawodowe zwycięstwo, tym samym wywalczył sobie szansę walki o mistrzowskie trofeum organizacji Armia Fight Night w kategorii koguciej.

Przypomnijmy, że na gali AFN z numerem 5 w Łomży, w kwietniu 2019 roku, Sylwester miał pierwsze podejście do Mistrzowskiej Szabli. Dzielił wówczas klatkę z Patrykiem Surdynem, walka trwała 26 sekund i zakończyła się przerwaniem przez sędziego na korzyść Surdyna. Tym razem rywalem Millera będzie zawodnik z Rumunii legitymujący się rekordem siedemnastu zwycięstw i dwunastu przegranych. Swoją ostatnią walkę stoczył na gali RXF 40 – decyzją sędziów pokonał Cypriana Marisa.

Barbu jest znany polskim kibicom z występów dla federacji KSW, jednak starcia z Polakami nie do końca kończyły się po jego myśli – musiał uznać wyższość aktualnego mistrza KSW  Sebastiana Przybysza na gali z numerem 48 oraz Pawła Polityło na gali z numerem 54. Wygrywał natomiast z takimi zawodnikami jak Mirko Jovanović, Mihailo Pajic, czy Mikhail Sirbu. Miller wraca po Szablę głodny zwycięstwa, Barbu również zawita do Polski z nadzieją, że  rozsiądzie się na królewskim tronie w dywizji koguciej AFN.

O tym, kto wyjdzie zwycięsko z tego starcia dowiemy się już 5 listopada!
AFN 11 Syguła
Kolejnym nazwiskiem zasilającym kartę walk gali Armia Fight Night 11 jest reprezentantka klubu Ankos MMA – Klaudia Syguła. Łodzianka po przegranym debiucie przeszła mentalną przemianę, co zaowocowało najpierw zwycięstwem z Sylwią Maksym na AFN SE, a potem zwycięstwem nad Darią Regil na AFN 10 w Żywcu. Syguła na swoim koncie ma także Mistrzostwo Polski w amatorskim MMA, wice Mistrzostwo Europy w amatorskim MMA oraz udział w Mistrzostwach Świata w Bahrajnie. Walczyła również na gali Wotore 2 w maju 2020 roku, wówczas w pierwszej rundzie pokonała Karolinę Sobek. W przeszłości trenowała z takimi zawodniczkami jak Karolina Kowalkiewicz, Karolina Owczarz i Anita Bekus.

Z kim tym razem podzieli plac boju podopieczna Andrzeja Kościelskiego? O tym dowiecie się już niedługo!

Źródło: Informacja prasowa AFN