free templates joomla

Artur Krawczyk MMA vs Konrad Furmanek na TFL 23!

TFL 27 Furmanek vs Krawczyk Doskonałe starcie czeka na kibiców Thunderstrike Fight League już 30 października w Garwolinie. Czołowy zawodnik TFL, Artur Krawczyk skrzyżuje rękawice z przedstawicielem ANKOS MMA Poznań, Konradem Furmankiem. Pojedynek zakontraktowany został w limicie wagowym kategorii lekkiej do 70 kg.

"Wracam po przerwie spowodowanej pechową kontuzją przed TFL 22 w Lublinie. Uważam że to będzie bardzo dobra i twarda walka. Zarówno ja oraz Konrad nie odmawiamy nikomu walk a na swoim koncie mamy pojedynki z bardzo dobrymi zawodnikami. Rekordy nie walczą w MMA a my udowodnimy to że należy się z nami liczyć". - mówi przedstawiciel BRAWLER Fight Club Końskie, Artur Krawczyk.

Konrad Furmanek udanie zaprezentował się w klatce TFL gdzie efektownie pokonał na TFL 21 weterana organizacji, Sławomira Kołtunowicza.

"Będę gotowy i przygotowany jak nigdy dotąd wracam do TFL po kolejne zwycięstwo. Dużo pracowałem nad wieloma aspektami co zamierzam udowodnić w klatce 30 października! Oglądajcie mnie!" - mówi podopieczny trenera Andrzeja Kościelskiego, Konrad Furmanek.

"Ciesze się że nadal są zawodnicy, którzy nie kalkulują i nie odmawiają walk. Dla obydwu będzie to ciężka przeprawa i duże ryzyko porażki. Ale to cechuje prawdziwych sportowców i zawodników MMA od "kalkulatorów". To będzie jedna z najbardziej zaciętych pojedynków gali". - podsumowuje organizator TFL oraz promotor JS Promotion Jacek Sarna.

Źródło: Informacja prasowa TFL