free templates joomla

W piątek media trening i ważenie zawodników przed High League 1!

High League 1 media trening i ważeniePo spotkaniach na konferencjach prasowych i w „Rundkach” czas na ostatnie starcie gwiazd High League przed sobotnią galą w Trójmieście. W piątek, 27 sierpnia, o godz. 18:00 odbędzie się oficjalna ceremonia ważenia i trening medialny.

Dotychczasowe „face to face” pokazały, że między wojownikami pojawiła się zła krew.
Można być pewnym, że w piątek nie zabraknie mocnych słów i odważnych ruchów ze stron fighterów.

Kibice będą mogli śledzić ceremonię ważenia i trening medialny za pośrednictwem transmisji w serwisie YouTube.

W walce wieczoru gali High League zmierzą się debiutujące w MMA najsłynniejsze polskie influencerki, Lexy Chaplin (0-0) i Natalia "Natsu" Karczmarczyk (0-0).

Niesamowite starcie zapowiadają influencerka Aniela "Lil Masti" Bogusz (2-0) i pięściarska mistrzyni świata, Ewa Brodnicka (0-0). W pozostałych konfrontacjach zaprezentują się raperzy, tiktokerzy, youtuberzy, piosenkarze oraz gwiazdy znane z Internetu i telewizji.

Ostatnie bilety na pierwszą galę High League są dostępne w sprzedaży w serwisie Eventim.pl (www.mamytwojbilet.pl/HighLeague). Wydarzenie transmitowane będzie w pay per view na www.HighLive.tv.

Pełna oferta zakładów na walki High League jest dostępna wyłącznie w Fortunie, na stronie www.efortuna.pl i w aplikacji mobilnej.

Aktualna karta walk gali High League 1