free templates joomla

Tomasz Janiszewski kontra Krzysztof Wiśniewski w wadze ciężkiej na EFM SHOW!

EFM SHOW Janiszewski vs WiśniewskiStarcia wagi ciężkiej to dla miłośników mieszanych sztuk walki często najbardziej wyczekiwane walki. Stawkę w EFM SHOW otworzą Tomasz Janiszewski i Krzysztof Wiśniewski.

Tomasz "Granit" Janiszewski to weteran sportów walki. Mimo że spędził w nich niemal ćwierć wieku, nadal ma apetyt na więcej. Specjalizuje się w zapasach, przez 7 lat był członkiem kadry narodowej. To twardziel. Ma 40 lat i nie boi się żadnego wyzwania. W MMA debiutował walką z Michałem Materlą, a ostatni raz walczył we wrześniu 2020 roku podczas gali HFO w Kleszczowie. Jego rywalem był Michał Bławdziewicz. Dlaczego jest gotowy na wszystko? Ponieważ walkę wziął w zastępstwie na cztery dni przed galą.

Limit pecha też już wyczerpał. Przeszedł covid i wyszedł z poważnych kontuzji takich, jak choćby złamana ręka po walce z Maciejem Browarskim w 2014 roku. Poza zapasami fascynuje go brazylijskie jiu-jitsu i MMA. Nadal jest głodny sukcesów.

Krzysztof "Big Man" Wiśniewski mieszka, pracuje i trenuje w Anglii. MMA zajmuje się od 6 lat. Skąd u niego pasja i wytrzymałość? Płynęła z jednego z najbardziej brutalnych sportów zespołowych, czyli rugby, którym zajmował się w przeszłości.

To dobry chłopak i mocny fighter, który dba o swoje priorytety. Na co dzień pomaga rodzicom w biznesie (prowadzą sklep w Anglii) i łączy to z zawodowym uprawianiem sportu. W ostatnim czasie zmienił managera i związał się z EFM SHOW, bo wie, że to właśnie w Polsce walki stoją na
najwyższym poziomie.

Ich rywalizacja w formule MMA odbędzie się 10 kwietnia.