free templates joomla

Blagoy Ivanov wypada z walki z Marcinem Tyburą na UFC 260

Blagoy IvanovBułgarski zawodnik Blagoy Ivanov (18-4 MMA, 2-3 UFC), który miał być rywalem naszego Marcina Tybury (21-6 MMA, 8-5 UFC) na gali UFC 260 w Las Vegas (USA) doznał kontuzji, poinformował o tym portal chasa24.bg. Polak i były mistrz Ballator MMA mieli spotkać się 27-go marca. Bułgar ma uraz lewego kolana, który wyklucza jego udział w walkach w najliższym czasie.

Polak ma za sobą dobrą passę czterech zwycięstw w 2020 roku bardzo liczył na ten pojedynek, bowiem Ivanov zajmuje 13 pozycję i wyprzedza go o dwa miejsca. Była realna szansa na pokonanie jednego z najbardziej znanych europejskich zawodników MMA, pogromcę samego legendarnego Fiodora Emelianenko w Sambo.

W tej chwili Tybura czeka na nowego rywala. Trenujący w Ankos MMA Poznań zawodnik w 2020 roku pokonał Sergeya Spivaka, Maxima Grishina, Bena Rothwella i byłą amerykańską gwiazdę futbolu (NFL) Grega Hardy'ego. To był najlepszy okres w karierze 35-letnie fightera z Uniejowa.

Podczas gali wystąpi inny polski zawodnik Michał Oleksiejczuk (14-4 MMA, 2-2 UFC), który zmierzy się z trenującym w Anglii Litwinem Modestasem Bukauskasem (11-3 MMA, 1-1 UFC).