free templates joomla

FightSport Awards 2020 - MMA Polska

Fightsport AwardsPrzedstawiamy coroczne podsumowanie nagród FightSport Awards 2020 - MMA Polska, gdzie w 9 kategoriach oceniliśmy i wyróżniliśmy wszystko to co działo się w polskich Mieszanych Sztukach Walki w roku ubiegłym. W większości na krajowym rynku, ale także zagranicznym, gdzie występowali Polacy.

To był rok najtrudniejszy z możliwych, z powodu światowej pandemii Covid-19. Jednak Polacy w tym roku dokonali cudu. Jan Błachowicz zdobył pas mistrza UFC a Joanna Jędrzejczyk stoczyła Najlepszą Walkę Roku w ocenie światowych mediów z Chinką Zhang Weili. Oboje zostali ujęci w naszym podsumowaniu na pierwszych miejscach.

Spory wybór w większości kategorii spowodowało, że nie były to łatwe, proste ani oczywiste wybory. Niejednokrotnie mogą one wydawać się kontrowersyjne, ale mamy nadzieję, że obronią się w ocenie naszych czytelników i widzów, którzy też pomagali nam w podjęciu decyzji.

Na naszym portalu mogliście obserwować większość polskich i zagranicznych wydarzeń świata MMA, ważnych dla naszego rynku. Co podkreśla i uwypukla te najważniejsze i mające największe znaczenie dla polskich Mieszanych Sztuk Walki. Wspólnymi siłami zdecydowaliśmy o naszych subiektywnych wyborach dokonań polskich zawodników, trenerów i promotorów tego sportu.

W naszych klasyfikacjach i podsumowaniu skupiliśmy się na zawodowym sporcie. Braliśmy pod uwagę przede wszystkim sukcesy ludzi i organizacji, którzy podchodzą profesjonalnie i są zdeterminowani na osiąganie celów w zawodowym sporcie. Poniżej publikujemy listę roku 2020 roku i gratulujemy zwycięzcom.

I. Zawodnik Roku 2020 (Fighter of the Year) Jan Błachowicz
II. Zawodniczka Roku 2020 (Female Fighter of the Year) Joanna Jędrzejczyk
III. Zagraniczny Zawodnik Roku 2020 (International Fighter) Jonas "Shark" Magard (Dania)
IV. Odkrycie Roku 2020 (Rookie of the Year) Łukasz Sudolski
V. Trener Roku 2020 (Coach of the Year) Robert Jocz & Robert Złotkowski
VI. Klub Roku 2020 (Team of the Year) WCA Warszawa
VII. Walka Roku 2020 (Fight of the Year) Adam Kowalski vs Wojciech Janusz (FEN 27 Szczecin)
VIII. Nokaut Roku 2020 (Knockout of the Year) Mamed Khalidov vs Scott Askham (KSW 55)
IX. Poddanie Roku 2020 (Submission of the Year) Tomasz Narkun vs Erslan (KSW 56)

Dziękujemy też firmie INKOSPOR i prezesowi Markowi Wrzesińskiemu, który wsparł nas przy projekcie Fightsport Awards 2020 niezmiennie, wynosząc słowo lojalność na poziom nieosiągalny dla innych firm. Szacunek!