free templates joomla

Apel o pomoc córeczce zawodnika MMA Daniela Omielańczuka

Daniel Omielańczuk, Pola OmielańczukPolski zawodnik MMA w wagi ciężkiej Daniel Omielańczuk (24-10-1) wraz z małżonką, rozpoczął akcję ratowania swojej 2-letniej córeczki Poli, która od urodzenia cierpi na dziecięce porażenie mózgowe. Weteran UFC i aktualnie zawodnik ACA potrzebuje wsparcia na kosztowne leczenie dziecka - stąd apel i do naszych czytelników, by pomóc w miarę możliwości i wesprzeć i rodzinę i dziecko. Pomóc w jej leczeniu można za pośrednictwem Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”.

Pola jest jedną z dwóch bliźniaczek urodzonych we wrześniu 2018 roku. Z powodu komplikacji dzieci przyszły na świat jako wcześniaczki w 30 tygodniu ciąży. Dziecko przeszło już pięć skomplikowanych operacji i nadal wymaga kosztownej rehabilitacji. Rodzice wystosowali apel w mediach społecznościowych i zwrócili się o nagłośnienie akcji. LINK DO FUNDACJI.

"Pola i jej siostra urodziły się we wrześniu 2018 roku. Ciąża została nagle przerwana w 30 tygodniu z powodu pogorszenia się przepływów, co groziło zamartwicą. W czasie swojego krótkiego życia Pola przeszła już pięć operacji, w tym operację jelita z wyłonieniem stomii, operację serca i oczu.

W międzyczasie okazało się, że w jej mózgu powstały leukomalacje, w konsekwencji których Pola cierpi na mózgowe porażenie dziecięce obustronne kurczowe (MPD). Ciało naszej córki jest dla niej niczym więzienie, które uniemożliwia swobodne poruszanie się. Mimo, że Pola nie chodzi, nie siada samodzielnie, nie podnosi się i nie raczkuje, to jest bardzo pogodnym dzieckiem.

Wierzymy, że dzięki dalszej intensywnej rehabilitacji, opiece specjalistów takich jak: neurolog, okulista, chirurg, neurochirurg, neurologopeda, ortopeda, audiolog, laryngolog, neuropsycholog, kardiolog, terapeuta wzroku oraz dzięki specjalistycznemu sprzętowi rehabilitacyjnemu nasza córka będzie w przyszłości sprawna.

To wszystko wymaga jednak ogromnych kosztów finansowych. Jeżeli mogą i chcą Państwo pomóc Poli będziemy wdzięczni za za dokonanie wpłaty na poniższe konto".

Wpłaty na leczenie Poli można kierować na stronie zbiórki lub na poniższy numer konta.

Odbiorca:
Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”
Nr rachunku (Alior Bank S.A.):
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
Tytułem:
37992 Omielańczuk Pola darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Daniel Omielańczuk, Pola Omielańczuk