free templates joomla

Podwójne szczęście Badra Hari i męski potomek!

Badr Hari, Daphne RomaniNie do końca prawdą jest powiedzenie, iż nieszczęścia chodzą parami. Może o tym przekonać historia jednego z najsłynniejszych kickboxerów świata Badra Hari, który po koszmarnej porażce na Glory 76 z Benjaminem Adegbuyi w końcu grudnia 2020, teraz doznał szczęścia przyjścia na świat potomków. Liczba mnoga jest tu uzasadniona, bowiem żona Badra, piękana Daphne Hari (dawniej Daphne Romani - przyp. red.) powiła bliźniaki na początku stycznia, informując o tym w mediach społecznościowych.

Nie są to pierwsze dzieci Badra i Daphne, bowiem oboje mają trzy córki: Amber-May, Houdę i Achę. Jednak jak wynika z wpisu, po raz pierwszy w rodzinie pojawił się potomek płci męskiej. Bliźniaki mają mają imiona Nora i Ayden. Zatem Badr może czuć się szczęśliwy, bo raz się wygrywa, raz przegrywa, ale narodziny dziecka to wyjątkowa rzecz w życiu a już dwójka maluchów i męski potomek to marzenie większości ojców.

Jak pisze holenderska prasa 36-letni Badr Hari i Daphne Romani są ponownie razem od 2014 roku i są szczęśliwym małżeństwem od kilku lat, jest dobry, podobnie jak sama Daphne. Daphne Romani jest modelką odkąd skończyła siedemnaście lat i mieszkała w dużych miastach, takich jak Mediolan, Paryż i Ateny. W maju 2012 roku, po krótkotrwałym związku z Badrem Hari, zaszła w ciążę z ich pierwszą córką imieniem Amber-May.

Potem ona i kickboxer ponownie się rozstali, a Hari wrócił do swojej byłej partnerki Estelle Cruijff, z którą przeszedł burzliwe dzieje zakończone wyrokiem sądowym za pobicie milionera i byłego partnera tejże. Estelle to bratanica najsłynniejszego holenderskiego piłkarza Johan Cruijffa, zmarłego w 2016 roku.

W 2014 roku, kiedy nastąpiło rozstanie z Estelle Cruijff, Daphne i Badr ponownie się spotkali. Pobrali się w 2016 roku a nowa żona urodziła mu dwoje dzieci. Dla Daphne dzieci to jej pasja i jej życie. Obecnie skupia się wyłącznie na swoich nich i jest osobistym dietetykiem swojego męża. Dania, które serwuje pojawiają się często na instagramie.

Badr Hari & Daphne HariRodzina jest szczęśliwa i wszyscy mieszkają w Maroku. W 2016 roku marokańskie media podały, że żona Badra Hariego przechodzi na islam. Pomimo tego, że wiele osób myślało, że to Estelle Cruijff a okazało się, iż to Daphne Romani przypominająca do złudzenia poprzednią partnerkę. Zwyciężczyni Miss Italia Olanda 2010 to piękna kobieta, a zarazem bardzo dobra mama i jest jego najbardziej lojalnym kibicem. Na dobre i złe w odróżnieniu np. od Rico Verhoevena, rywala Hariego z dwóch walk, który bedąc mistrzem Glory Kickboxing, rozstał się ze swoją żoną po 13 latach i zostawiając Jacky Duchenne z trójką dzieci.

Ma też dobry wpływ na męża, bo poza dopingowo - sportowymi sensacjami, "Bad Boy" urodzony w Amsterdamie, nie "wywinął" niczego co byłoby skandalem. Potrzebuje tylko zwycięstw, bo bez niego organizacja Glory Kickboxing może nie przetrwać kryzysu. W 2020 Badr zachorował na koronawirusa Covid-19 i dość ciężko przeszedł infekcję. Przegrał walkę z Adeguyi i doznał podwójnego złamania nosa, ale Nowy Rok 2021 już przyniósł mu szczęście. I to podwójne.