free templates joomla

Tony Johnson Jr. o sankcjach USA wobec ACA: Ameryka nie może mi mówić, gdzie mam walczyć

Tony Johnson Jr.Amerykański mistrz wagi ciężkiej Absolute Championship Akhmat (ACA) Tony Johnson (14-5-1) w wywiadzie dla rosyjskiego portalu Sport24, powiedział, że pomimo sankcji Departamentu Skarbu USA nałożonych na czeczeńsko - rosyjską organizację, nie zamierza przestać w niej występować. Przypomnijmy, iż niespełna kilka tygodni wstecz wpływowy amerykański urząd ogłosił nałożenie sankcji na wszystkie podmioty związane z prezydentem Czeczenii, Ramzanem Kadyrowem. Należy do nich i ACA.

Rosjanie zawsze mogą znaleźć rozwiązanie. Widziałem listę sankcji. Ale myślę, że Ameryka nie może mi mówić, gdzie mam walczyć. Nie płaci mi pieniędzy. Rozwiążemy ten problem. Nie zamierzam przestać walczyć w ACA. Podoba mi się ta firma, nie mam z nią problemów. Myślę, że wszystko będzie dobrze. Sankcje mnie nie przerażają. Zarabiam niezłe pieniądze w Rosji i nadal będę występować w ACA" - mówi amerykański fighter.

"Sankcje to mały problem. Problem w tym, że mogą nie pozwolić mi jechać do Rosji, abym mógł wystąpić w ACA, mówiąc, że nie mogę. Ale myślę, coś wymyślimy i rozwiążemy ten problem i będę nadal walczył w ACA. Jak powiedziałem wcześniej, lubię tę organizację, czuję się tam jak król, oni mnie kochają. Jestem mistrzem - nie mogę zwakować pasa. Będę go bronić. Rozumiem, że może to przestraszyć wielu Amerykanów, ale mnie to nie przeraża. Będę gotowy do walki w marcu” - cytuje Johnsona, Sport24.