free templates joomla

Zawodnik UFC wywołuje bójkę na weselu w Rosji! Video

Gadzimurad AntigulovRosyjski zawodnik Mieszanych Sztuk Walki Gadzhimurad Antigulov (20-8 MMA, 2-4 UFC), występujący w Ulitmate Fighting Championship w wadze półciężkiej wywołał skandal pośród własnych rodaków. Fighter niegdyś pokonany przez Michała Oleksiejczuka wdał się w bójkę na weselu w rodzimym Dagestanie leżącym na terenie Rosji. Wideo z zajścia pojawiło się na popularny rosyjskim kanale Baza Telegram.

Kłótnia miała miejsce o alkohol: nie było go na stołach, ale Antigulov postanowił pić. Kilkakrotnie podeszli do jego stolika ludzie i poprosili o schowanie alkoholu, ale Antigulov odmówił im i w pewnym momencie (na wideo w niebieskim swetrze) zaatakował jednego z gości, ale w odwecie został trafiony ciosem i osunął się na podłogę. W chwilę później ponownie a gdy próbował atakować z tacą w ręce obezwładniono go. Potem wyprowadzono go z wesela a rywala w końcu opanowano. Konflikt został rozwiązany bez udziału policji.

33-letni Antigulov jest w MMA od 2009 roku. Był mistrzem silnej ACB a potem trafił do Ultimate RFighting Championship. Swoją ostatnią walkę stoczył w październiku 2020 roku, przegrywając z rodakiem Maximem Grishinem na gali UFC Fight Night: Ortega vs. Korean Zombie w Abu Dhabi.

Łącznie stoczył 28 walk, w których odniósł 20 zwycięstw i poniósł osiem porażek. Ostatnie trzy występy to porażki, stąd nie ma co się dziwić, że jest w depresji i alkohol jest jego lekarstwem. Z drugiej zaś, na muzułmańskim weselu, nie jest to dobrze widziane nawet w Rosji. Antigulov jest z pochodzenia Awarem tak jaki i niedościgły mistrz Khabib Nurmagomedov.